Oyun

Zero Latency VR’nin zombilerini öldürmek aile ile daha da eğlenceli

Zero Latency VR'nin zombilerini öldürmek aile ile daha da eğlenceli

% 252fvideo yükleyicileri% 252fdistribution thumb% 252fimage% 252f95838% 252fce2263f9 ab70 4555 ba15 f5d05b564cec.png% 252f930x520.png? signature = kifsora0rvo60nunqo7itf6t34g = & source = https% 3a% 2f% 2fblueprint api production.s3.amazonaws

Annem aksiyon oyunlarını sevmez.

Yine de onu özgür dolaşan sanal hakikat mekanı Zero Latency VR’ye götürdüğümde, hemencecik düşmanları biçmeye başladı, şaşılacak bir neşe ve sersemlemiş paniğin karışımı içinde bağırdı.

“Oh hayır! Tam önümdeydi! Uzaklaşın sizi sapıklar! ”

görünüşe göre, birisinin video oyunlarının eğlencesini anlamasını istiyorsanız, temelde onları birinin içine hazırlamak, açmak için oldukça iyi bir yerdir.

Başlatıldı 2015’te Melbourne, Avustralya’da, Zero Latency VR bir kulaklığı ve sırt çantasını takmanıza, bir silah kumandası almanıza ve yedi arkadaşa dek sanal bir dünyayı fiziksel olarak keşfetmenize olasılık tanır. The VOID ve Hologate gibi mekanlar gibi Zero Latency VR, konuma dayalı eğlenceye bir VR dönüşü ekler ve dünyanın ilk özgür dolaşım sanal realite mekanı olduğunu bahis eder. hemen dünya çapında 22 ülkede 46 Zero Latency VR mekanı var, ancak 2020’nin sonunda açılan yeni Sidney lokasyonunu ziyaret etmeye davet edildim.

Neyse ancak, koronavirüs salgını Avustralya’da nispeten kontrol aşağı. ve personel önlem aldı. Etiketler, ekipmanın seanslar aralarında temizlendiğini ve ayrıca resepsiyonda ayrıca de geniş bekleme alanında el dezenfektanı sağlandığını belirtti. Aynı anda yalnızca bir seansın yürütülebilmesi, diğer gruplarla hiçbir temasın olmamasını sağladı, böylece tüm tecrübe çok güvenli geldi.

Zero Latency VR'nin ekipmanı oldukça ağırdı, ancak oyun oynarken gerçekten fark etmedik.

Zero Latency VR ekipmanı oldukça ağırdı, ama oynarken gerçekten ayrım etmedik.

Ziyaretim sırasında Sydney’in iki seçeneği vardı, ikisi de işbirliğine dayalı nişancıydı.

İlki, bir uzay istasyonunda cani robotları patlattığınız bir bilim kurgu macerası olan Singularity idi. Kolay hikaye, mürettebata ne olduğunu bulmaya çalışmanızdır, ama oyun, tahlil etmek veya afallatmak yerine etrafta dolaşmak ve ateş etmekten ibarettir.

Sanal dünyada gezinmelerine yardım etmek diğer bir katman ekledi ağırlama

İkinci oyun, oyunun “zombileri onlar sizi yemeden öldür” olduğu, 80’lerin tarzı bir oyun programı olan Undead Arena idi. Bu doğrusu eski moda bir nişancı için çok ince örtülü bir bahaneydi ve amacına gayet iyi hizmet etti. Ilk Olarak zombilerin çok ürkütücü olacağından endişelenmemize karşın, Undead Arena korkudan çok aksiyon alanına zahmetsizce oturur.

Oturumlar devasa boş bir odada gerçekleşti ve açık havada yaklaşık yarım saat sürdü yaklaşık 15 dakika vites büyütme ve kontrollerden geçme. Seans başına azami sekiz kişi oynayabilir, ancak arkadaş ve aile grubumuzda yaşları 20’li yaşların ortalarından 60’ların sonlarına kadar değişen ve değişen video oyun deneyimleri olan altı birey vardı.

Eklektik karışımımız, genelde koşarken ve ateş ederken görmeyi beklediğiniz bir grup değildi, ancak sahip olabileceğimiz en neşeli takım kompozisyonlarından biriydi.

Teknolojiden anlayan daha artı oyuncu, oyun ipuçlarını anlamakta güçlük çeken takım arkadaşlarına mutlu bir şekilde rehberlik etti, bizi daha çok bir takım gibi hissettirdi ve düşmanlar her yönden yaklaşırken birbirimizi korumak için koordine olduk.

Birlikte keşfetmek ve herkesin Sanal ortama verilen değişik tepkiler de komikti, bilhassa annem bütün deneyim baştan başa çığlık attığı için.

Bir Süper Sağanak kullanabiliyorsanız, Sıfır Gecikmeli VR silah kontrolörü kullanabilirsiniz.

Süper Sağanak kullanabiliyorsanız, Sıfır kullanabilirsiniz Geç Kalma VR silah denetleyicisi.

Sık sık video oyunları oynamamaları ya da CS: GO yerine Words With Friends’i seçim etmeleri manâlı değildi. Suyla dolu bir Süper Sağanağı fiziksel olarak doğrultup alev edebiliyorsanız, Sıfır Gecikme VR’nin silah denetleyicisini kullanabilirsiniz. Yalnızca üç düğme ve av tüfeği tarzı pompa hareketiyle kullanımı kolaydır ve ellerinizi göremeseniz bile hepsine kolayca erişilebilir.

Kabul, vites birazcık ağırdır. Silah 2kg (4.4lb) ağırlığında ve sırtınızdaki zor paketi 6kg (13lb) ağırlığındadır, bu da birincil taktığınızda ağır bir tartma gibi hissettirir. Oysa birçok insan oyuna girdiklerinde ayrım etmeyecek ve sırt sırta iki seans bile bizim için sorun teşkil edecek dek uzun değildi.

En Ince Ayrıntısına Kadar güvende olduğunuzu biliyorsunuz. , ama muhakkak heyecanlandırıcı derecede reel olabilir

Oynadığımız iki oyundan kanımca bilim kurgu shooter Singularity’yi tercih ettim. 30 dakikalık oyun, perspektif ve çevre ile oynamak için sanal hakikat ortamından akıllıca yararlandı ve güvenli olmayan derecede yüksek köprülerden geçip dikey duvarlardan yukarı çıkmanıza neden oldu. Entelektüel olarak tamamen güvende olduğunuzu biliyorsunuz, oysa şüphesiz heyecan verici bir şekilde gerçek hissedebilirsiniz – özellikle de kendinizi bırakıp gözlerinize inanmanıza izin verirseniz.

En Ince Ayrıntısına Kadar pürüzsüz bir seyir değildi.

Ayrıca bir noktada kız kardeşimin sinsi silahını duraklatıp her tarafta senkronize etmek zorunda kaldık ve babamın sallanan kolları fazla kırılmış görünüyordu.

Ama bunlar, genel deneyimden pozitif bir şey eksiltmeyen nispeten ufak hıçkırıklardı. Hatta arkadaşlarımdan biri o kadar içine girdi ki güvenli olmayan köprüyü geçmek için kulaklığını dışında tutmak zorunda kaldı. Bu, Singularity gibi bir sanal hakikat oyununun, bilhassa de diğer hiçbir vasıta bu dek başarılı olamayacağına göre, umduğunuz türden bir realite çarpıtmasıdır.

AYRICA BAKINIZ: Sıfır Gecikmeli zombilerle savaşmak sanaldır En iyi ihtimalle hakikat oyunları

Undead Arena da eğlenceliydi, ancak daha pozitif varyasyon kullanabilirdi. Oyun olarak, Singularity’de yer alan herhangi bir buluş veya zeki çevresel hileler olmadan, nispeten sakin bir konumda zombi dalgalarını vurmaya odaklandı. Daha yüksek görüntü noktalarına ulaşmak için kullanılabilecek hareketli platformlar vardı, fakat çekim yaparken büyük ölçüde kendimi dingin buldum. Oyuncular oturum başına 15 dakikalık iki oyun alırlar, bu nedenle ikinci turda liderlik tablosuna girmeye çalışmadan önce birincil turdaki oyuna alışabilirsiniz.

Ölümsüzleri biçmek defalarca eğlencelidir ve Undead Arena annemin daha fazla çığlık atmasına niçin oldu.

Sidney mekanı, salıdan perşembeye kişi başı 59 ABD doları ve Cumadan pazara 69 ABD doları ücret almaktadır. ABD’de oyun ve konum seçiminize alt olarak yaklaşık 50 ABD dolarıdır. Yarım saat için biraz artı gibi geliyor ve kesinlikle alışılagelmiş bir hafta sonu etkinliği yok, bilhassa de lazer etiket maliyetleri bu fiyatın yarısından azsa.

Böylece bile olsa Sıfır Gecikmeli VR, doğum günü ya da özel bir gün ve arkadaşlarınızın olasılıkla daha önce denemediği acayip yeni bir deneyim sağlar. Ve bir sınamak istiyorsanız, şüphesiz bir grubu toplamaya çalışmalısınız. Yabancılarla eğleneceksin, ama arkadaşlarınla ​​zombi öldürmek her zaman daha eğlenceli ve ebeveynlerinle daha da iyi.Comments
To Top