Haber

‘Yürek Yiyen’ YouTuber Logan Paul, Ünlü Boksör Floyd Mayweather ile Dövüşecek

'Yürek Yiyen' YouTuber Logan Paul, Ünlü Boksör Floyd Mayweather ile Dövüşecek

Logan ve Jake Paul isimli etkileşim delisi YouTuber kardeşler, kullanıcılara ulaşabilmek için elinden geleni yapıyorlar. Bugüne değin garip projelere imza atan YouTuberlar, sporcu kişilikleri sayesinde de kimi vakit dövüş müsabakalarıyla karşımıza çıkıyorlar. Bu bağlamda Jake Paul, kısa bir vakit önce eski UFC şampiyonu Conor McGregor’a bir önerge götürmüştü. Şimdiyse aynı bir hamle, Logan Paul‘dan geldi.

Logan Paul’un meydan okuduğu birey, boks sporunun yıldızlarından olan Floyd Mayweather Jr. 50’ye 0 gibi güzel bir rekorun sahibi olan Mayweather Jr., beş öbür önem sınıfında dünya birinciliklerinin sahibi. Keza bu boksör, bir Olimpiyat Oyunları etkinliğinde de bronz madalya kazandı. İşte bu denli başarılı bir boksör, 20 Şubat‘ta dünyaca ünlü YoTuber Logan Paul’la karşısında karşıya gelecek.

Yapılan açıklamalar, karşılaşmanın ne kadar sert geçeceğinin bir göstergesi

Noks karşılaşması

Floyd Mayweather Jr., konuyla ilgili açıklamalarında YouTuber kardeşlerin, dövüş tutkusunu değerlendirdi. Boks ve dövüşün “çocuk oyunu olmadığını” söyleyen ünlü boksör, YouTuber kardeşleri böylece de önemsemedi. Hatta bu açıklamalar, YouTuber kardeşleri de kızdırdı. Jake Paul’un Mayweather Jr.’a cevabı, NBA yıldızı Nate Robinson‘u nasıl nakavt ettiğini anlatmasıydı.

Yalnızca bu açıklamayla yetinmeyen Jake, Mayweather Jr.’la alay da etti

Jake, YouTuber olarak dövüşmesinden rahatsız olmadığını söyledi. Mayweather Jr..’la ilgili düşüncelerini de anlatan YouTuber, boksörün artık 50 küsür yaşına geldiğini, 150 cm boyunda olduğunu, emekli olması gerektiğini söyledi. Buradaki çocuğun Mayweather Jr. olduğunu, biraz alaka istediğini açıklayan Jake Paul, meşhur boksörün YouTuberlara sataşarak gündeme gelmeye çalıştığını belirtti. Yalnız Jake Paul’un bu açıklamaları tam manasıyla içten değildi. Mayweather Jr., demin 43 yaşında ve boyu da 170 cm’nin üzerinde. Yani kardeşi, şubat ayında tahminlerinden fazla daha sağlıklı bir Mayweather Jr. ile aleyhinde karşıya gelecek.

Logan Paul

Dünyaca ünlü bir YouTuber ile dünyaca meşhur bir boksörün karşılaşması, “Fanmio” isimli bir platform üzerinden yayınlanacak. Boks tutkunları, bu karşılaşmayı izleyebilmek içinse daha çoktan bilet alabiliyorlar. Karşılaşma günü yaklaştıkça yükselecek bilet fiyatları, lahza itibarıyla 24,99 dolar (takriben 235 TL). Tesadüf günü geldiğinde ise 69,99 dolar (takriben 550 TL) karşılığında bilet alınıp, karşılaşmaya dahil olunabilecek.

Comments
To Top