Haber

Yüksek Fiyatlı PlayStation 5’e Ücretsiz Çözüm (!): PS5 Simülatörü

Yüksek Fiyatlı PlayStation 5'e Ücretsiz Çözüm (!): PS5 Simülatörü

Japonya merkezli teknoloji devi Sony’nin yeni cins oyun konsolu PlayStation 5, uzun bir bekleyişin peşinde nihayet bu hafta içerisinde ülkemizde piyasaya sürülecek. Yeni nesil konsollar için heyecanlı olsak da 8.299 TL’lik etiket fiyatını duyduktan daha sonra birçoğumuzun hevesinin kursağında kaldığı söylenebilir.

Bundan Başka parayı bir şekilde denkleştirip PlayStation 5’i satın edinmek da yetmiyor: Diğer önemli sorunlar arasında yeni cins konsolda oynanacak yeni cins oyunları satın edinmek, 4K destekli yeni bir monitör olmak ve yeni bir ses sistemi belirlemek gibi uzunca bir liste bulunuyor. Bunların fiyatının da konsol fiyatından böylece aşağıda kalır yanı olmadığını hatırlatalım. Peki, bütün bu konsol ve oyunlara tek kuruş bile harcamadan PlayStation 5 deneyimini yaşamak nasıl olurdu?

PlayStation 5 alamayanların imdadına yetişen hizmet: PlayStation 5 Simulator

PS5 Simulator

Alex Grade göre geliştirilen PS5 Simulator, oyunculara kendi PlayStation 5’lerinin kutu açılışını yapma imkânı sunuyor. Hand Simulator’dan da hatırlayacağınız tarzda bir simülasyon oyunu olan PS5 Simulator’da yapmamız gereken şey ise etraftaki öğeleri kullanarak PlayStation 5’i kutusundan çıkarıp kurmak.

10-15 dakikalık kısa bir oyun deneyimi vadeden bu oyunda işe kapımıza gelen konsolu almakla başlıyoruz. Sonrasında çevredeki öğeleri kullanarak kutuyu açıyoruz ve gerisinde kabloları televizyona bağlıyoruz.

947 MB dosya boyutuna sahip olan oyunda yapabileceklerimiz ne eyvah ki bu kadarla sınırlı. Muhakkak, reel bir PlayStation 5’in yerini tutmaz ama gerçi bu deneyimi yaşamak istiyorsanız buradaki bağlantıyı kullanarak PS5 Simulator’ı ücretsiz bir şekilde indirebilirsiniz.

Comments
To Top