Haber

YouTuber Meryem Can’ın Videosundaki 18+ Görüntü, Sosyal Medyada Gündem Oldu

YouTuber Meryem Can'ın Videosundaki 18+ Görüntü, Sosyal Medyada Gündem Oldu

3,67 milyon abonesiyle Türkiye’nin en popüler YouTuber kanallarından biri olan Meryem Can, geçtiğimiz gün yayınladığı videoda büyük bir talihsizlik yaşadı. “Kayıp Telefon İlanıyla Yalancıları Saptamak” adlı videosunda elinde yer alan zeki telefonu dizüstü bilgisayara bağlayan ve galeriyi açan Meryem Can, galeride bulunan 18+ bir bakış nedeniyle sosyal medyada gündem oldu.

Görüntülerin hızla yayılması üstüne Twitter hesabı üzerinden açıklamalarda bulunan Meryem Can, “Arkadaşlar, son yayınlamış olduğum videoda bir problem yaşandı. Biliyorsunuz biz takım olarak Huawei ile çalışıyoruz. Kameraman arkadaşım da bu sebeple benimle aynı model telefonu kullanıyor.” diyen Meryem Can, telefonun kendisine ait olduğunu reddetti.

meryem can

Meryem Can, laf konusu görüntüye karşın videonun yayına girmesiyle ilgili olarak ise “Post prodüksiyon kısmında zorunlu olan ekran görüntülerini o aldığı için, o sırada aktarımı onun telefonu ile yapıyorduk. Farkettiyseniz galeride bana ait herhangi bir fotoğraf değil. Bende malesef bu görüntülerin varlığını, video yayınlandıktan sonra farkettim.” açıklamasında bulundu.

“Çabucak o kısımı blurlamaya çalıştık ama operasyon gereğinden artı uzun sürünce videoyu şimdilik kaldırdım.” diyen Meryem Can, ilgili bölümü videodan kaldırdıktan daha sonra videoyu aynı isimle bir kez daha yayına aldı ve dün yayınlanan video bugün itibarıyla 1,2 milyon görüntülemeye ulaşmış durumda.

Meryem Can’ın 18+ görüntüler yer alan videosunun yeniden yayınlanan hali

Comments
To Top