Haber

YouTube Videoları Kaldırılan Konuşanlar’ın Exxen’deki Yayın Tarihi Belli Oldu

YouTube Videoları Kaldırılan Konuşanlar'ın Exxen'deki Yayın Tarihi Belli Oldu

YouTube’da bilhassa son dönemlerde en popüler yapımlardan biri Konuşanlar olmuştu. Hasan Can Kaya kadar hazırlanıp sunulan programın, Acun Ilıcalı’nın yayınlama platformu olan Exxen’e geçişi bir takım kişiler tarafından eleştirilerken bir takım kişiler ise olumlu karşılamıştı.

Hemen ise Konuşanlar’ın Exxen’deki yayın tarihi belirlenmiş oldu. Buna göre 1 Ocak’tan itibaren programın yeni bölümleri Exxen platformunda karşımıza çıkacak. Program bilhassa de pandemi döneminde çok büyük takipçi kitlesi kazanmıştı.

Bölümler YouTube’dan kaldırıldı

konuşanlar

Konuşanlar’ın Exxen’e geçmesinin ardından şovun tüm bölümleri YouTube’dan kaldırıldı. Exxen bugün çabuk hakkında bir açıklama yaptı. Açıklamada “Hasan Can Kaya’nın hazırlayıp sunduğu, “Konuşanlar” programı ile gülmeye hazır mısınız? 1 Ocak’tan itibaren #EXXEN ile kahkahaya doyacaksınız!” ifadeleri kullanıldı.

Hasan Can Kaya, daha önce de 1 Bayan 1 Erkek gibi dizilerin de senarist ekibinde yer almıştı. Komedyenin hem sahne gösterileri de bulunuyordu. Ünlü isim bundan daha sonra Exxen çatısı aşağı faaliyetlerine devam edecek.

YouTube’da bölümlerin yayından kaldırılması üzerine Hasan Can Kaya bir naklen yayın gerçekleştirmiş ve sonrasında da takipçilerinden gelen sorulara cevap vermişti. Böylece takipçilerinin aklındaki soru işaretlerini de gidermiş oldu.

Yayına Konuşanlar ile başlayacak

hasan can kaya

Acun Ilıcalı’nın yeni platformu olan Exxen, 1 Ocak 2021’de yayın hayatına başlayacak. Bu platformda çok sayıda farklı içerik olacak. sosyal medya fenomenleri ve diğer ünlüler de platformdaki isimler aralarında yer alacak.

Ücretli üyelik sistemiyle çalışacak olan Exxen’de İbrahim Büyükak, Beyazıt Öztürk, Hasan Can Kaya, Tolga Çevik, Reynmen ve Berkcan Güven gibi isimler de yer alacak. İlk hafta ücretsiz olacağı açıklanan platformda öbür paketler sunulacak olsa da demin belirlenmiş bir fiyat bilgisi yer almıyor. Bakalım Acun Ilıcalı, karasal yayında yakaladığı başarıyı platforma da taşıyabilecek mi?

Comments
To Top