Oyun

Yılbaşı sezonunda indirimde olan 3 aylık Xbox Live Gold aboneliği edinin

Yılbaşı sezonunda indirimde olan 3 aylık Xbox Live Gold aboneliği edinin

TL; DR: 25 Aralık itibariyle, yalnızca 21 $ ‘a üç aylık Xbox Live Gold aboneliği kazanın ve çok oyunculu oyun oynamaya başlayın.

Yapamazsınız. Bütün konsollar, abonelikler ve oyunlarla uğraşmadığınız sürece kendinize hakiki bir oyuncu deyin. şu anda Xbox Live Gold’u sınamak için olağanüstü bir zaman – üç aylık abonelikler MERRY15 koduyla% 15 indirimli.

Başlatılmamış kullanıcılar için Xbox Live Gold, Xbox One ya da Xbox 360’ınızı veriyor çevrimiçi çok oyunculu işlevsellik. Yani Call of Duty, Fortnite ve hatta FIFA’da dünyanın en iyi oyuncularından bazılarıyla savaşmak istiyorsanız, bu şahane bir iddia.

Tetiği sürüklemek için diğer bir nedene mi ihtiyacınız var? Gold abonelikle, bununla beraber epik bir ücretsiz oyun koleksiyonu ve sadece abonelere özel indirimler elde edeceksiniz. Mesela Aralık ayında, Xbox Live Gold üyeleri The Raven Remastered’da gizemleri çözebilir ve Raven’ı yakalayabilir, shooter oyunu Bleed 2’de düşmanları daha alçak edebilir, Saints Row: Gat Out of Hell’de şeytanı suratından vurabilir ve bulmacaları çözebilir. Hem Xbox One ayrıca de Xbox 360 için hepsini bir araya getiriyor. Her ay, oyun çeşitleri değişiyor ve size yeni türleri keşfetme şansı sunuyor.

Üç aylık bir abonelik genel olarak size 25 dolara mülk olur, oysa sınırlı bir süre, MERRY15 kodunu kullanabilir ve fiyatı 21,24 $ ‘a düşürebilirsiniz. Miktar sınırlıdır.

Yılbaşı için indirimde 3 aylık Xbox Live Gold aboneliği alın

Xbox Live Gold: 3 Aylık Abonelik – 21,24 $ Ayrıntıları Gör

Comments
To Top