Haber

Yetkin Bir Tanıtım Yazısı ve SEO Hizmeti Vadeden Platform: İnteraktif Plus

Yetkin Bir Tanıtım Yazısı ve SEO Hizmeti Vadeden Platform: İnteraktif Plus

2009 yılından bu yanlamasına tanıtım yazıları, SEO hizmetleri, web sitesi tasarımları, web sitesi içerik verimliliği sorgulama gibi konularda hizmet veren İnteraktif Plus, firmaların tanınırlıklarını artırabilmesi noktasında yardımcı oluyor. Kaliteli hizmet verebilmek adına alanında bilirkişi isimlerle çalışan İnteraktif Plus, firmalara sahada göstermiş oldukları başarıyı dijitale taşımayı vadediyor.

Gökhan Gökmen’in kurucusu olduğu İnteraktif Plus’ın en çok üzerinde durduğu hizmetlerin başında SEO geliyor. Firmaların maksat kitlesinin genişletilmesi namına arama motorlarında üst sıralarda çıkmasının son derece önemli olduğunu bildiren İnteraktif Plus, bu konuda yetkin ve garantili bir SEO hizmeti vadediyor. Tanıtım yazılarında da SEO kurallarına uyulmasının son derece önemli olduğunu ifade eden şirket, bu konudaki ayrıntılı bilgileri interaktifplus.com.tr web sitesinde paylaşıyor.

İnteraktif Plus’a kadar SEO konusunda uymanız gereken kurallar

interaktif plus

İnteraktif Plus, arama motoru optimizasyonu olarak Türkçeleştirebileceğimiz SEO için fazlasıyla önemli olduğunu ifade ettiği kuralları şu şekilde sıralıyor:

Anahtar kelimelerin yer aldığı metinlerin manâ bakımından da bütünlük talep etmesi gerekiyor. Metin kalitesi ne derece yüksek olursa arama motorlarında üstteki sıralara çıkmak böylece basit olacaktır.  Arama motorlarında Seo kuralları sadece kelimeler bazında değil aynı zamanda imlâ yanlışları ve noktalama eksiklikleri gibi hususlarda da özenle incelenmelidir. Hazırlanan metinlerin içerik bakımından kusursuz olması gerekiyor. Noktalama işareti veya yazım yanlışı olan metinlerin sitenin popülerliğini aşağıya çekeceği de eklenmelidir. 

İnteraktif Plus hem anahtar kelimelerin yalnızca başlıkta kullanılması gibi hatalara aleyhinde da uyarıyor. Anahtar kelimelerin metnin içine yayılması gerektiğini bildiren şirket, anahtar kelimelerin anlamca oturan yetkin cümlelerde yer alması gerektiğini belirtirken bu noktada özellikle tanıtım yazılarına bilhassa uyarı edilmesinin kayda değer olduğunu açıklama ediyor.

Sponsorlu içerik

Comments
To Top