Haber

Yenilenen Mitsubishi Outlander’dan İlk Görseller Paylaşıldı

Yenilenen Mitsubishi Outlander'dan İlk Görseller Paylaşıldı

Crossover araç pazarındaki en kayda değer otomobil olmasa da akılcı fiyatı ve en yerinde fiyatlı plug-in hibrit modellerden biri olmasıyla 2021 Mitsubishi Outlander başarılı bir vasıta olarak kabul ediliyor. genellikle otomobilin fiyat performans canavarı olduğunu söylemek mümkün.

Araç 2022’de yeni bir görünüme kavuşacak ve tazelenmiş görüntüsüyle yollarda olacak. Yakın zamanda çekilen casus fotoğraflar, aracın ön, tabi ve arka profiline ait çeşitli görsellerin ortaya çıkmasını sağladı.

Mitsubishi Outlander yenilenecek

mitsubishi outlander

her zaman olduğu gibi bu cins ajan fotoğraflarında ya da akış görsellerinde ortaya meydana çıkan karelere bir tedarik kesin olmama ile yaklaşmak gerekiyor. öte yandan Mitsubishi göre paylaşılan birincil görsellere bakarsak, daha önce ortaya çıkan bilgiler oldukça dürüst gözüküyor. 

Her ne dek firmanın paylaştığı resmi görsellerde araç karanlıkta olsa da, genel hatlarını görebilmemizin önünde bir engel bulunmuyor. Mitsubishi arabulucu istediği değin uzun süre esrarengiz tutamamış olsa da bu durumu fazla da tasa edecek gibi gözükmüyor.

Japon işyeri daha önce yaptığı açıklamalarda yeni Outlander’ı yeni tür bir araç olarak tanımlamıştı. Araba 2021 yılında ABD, Kanada ve Porto Riko gibi ülkelerde ilk olarak satışa sunulacak, öncesinde de manâlı değişikliklerden geçecek.

Japon felsefesine uygun tasarlandı

mitsubishi

2022 yılında göreceğimiz Outlander modeli, özel ve abartılı olmayı öne çıkaran bir Japon felsefesi ile tasarlandı. Araçta Mitsubishi’nin yeni Dynamic Shield tasarım konseptinin izlerini de açık açık göreceğiz.

Mitsubishi’de otomobil tasarım bölümünün başında yer alan isim olan Seiji Watanabe, Outlander’ın firma için ikonik SUV modellerinden biri olduğunu söyledi. Yeni tür modeli geliştirirken de zengin SUV deneyimlerinden yararlandıklarını sözlerine ekledi. Mitsubishi’nin manâlı ismine kadar tamamen yenilenen Outlander, yeni cins Mitsubishi tasarımının da öncüsü olacak.

Comments
To Top