Haber

Yeni Pokémon Snap 30 Nisan’da Nintendo Switch’e geliyor

Yeni Pokémon Snap 30 Nisan'da Nintendo Switch'e geliyor

Sizi pokémon fotoğraflarını çekmekle görevlendiren 1999 N64 klasiğinin devamı olan Yeni Pokémon Snap, 30 Nisan’da Nintendo Switch’e geliyor, Nintendo bugün yeni bir fragmanda duyurdu.

Yeni Pokémon Snap’te oyuncular, yemyeşil ormanlardan kumlu plajlara dek güzel manzaralarla doymuş bir alan olan Lental’dan geçen bir pokémon fotoğrafçısını kontrol ediyor. Oyuncular, ekolojik incelemeler yapmak, pokemonları doğal ortamlarında fotoğrafını çekmek ve gözlemlemek için bölgenin pokémon uzmanı Profesör Mirror ve asistanı Rita ile işbirliği yapıyor.

Oyun, oyuncuların bölgedeki farklı alanlara yönlendirilmiş yerleri ziyaret ederek “Photodex” ini oluşturmak için resim çektikleri otomatik sürüşlü bir araçla yolculuk ettikleri öncekine aynı. Puanlar, çektiğiniz fotoğrafların kalitesine kadar verilir ve tıpkı orijinal oyunda olduğu gibi, oyuncular daha iyi bir çekim için pokemon’u daha yakına çekmek için elma gibi öğeleri kullanabilir.

2021, dizi 25. yıldönümünü kutladığı için Pokémon için büyük bir sene. Dün, Pokémon Company International bir dizi müzikal faaliyet başlattığını duyurdu. Serinin en kayda değer dönüm noktasını kutlamak için pop şarkıcısı Katy Perry ve diğer “ödüllü küresel süperstarlara yükselen sanatçılar” ile işbirliği yapıyordu.

Comments
To Top