Haber

Yeni Mercedes C-Serisi’nin Tasarımını Gösteren Casus Fotoğrafları Paylaşıldı

Yeni Mercedes C-Serisi'nin Tasarımını Gösteren Casus Fotoğrafları Paylaşıldı

Yeni tür Mercedes C-Serisi’nin lansmanı yaklaşırken Alman otomotiv devinin yeni sedanı, kamuflajlı şekilde ortaya çıktı. görünürde Mercedes, yeni nesilde daha az detaya sahip daha sade bir tasarım ile karşımıza çıkmayı hedefliyor.

Yeni C-Serisi’ne önden baktığımızda farların, CLS ve S-Serisi’nden aşina bir tasarım ile aracın yanlarına doğru açıldığını görüyoruz. Hem aracın ön ızgarası da önceki nesle kıyasla bir tedarik büyümüş durumda oysa kamuflaj, ızgaranın kenarlarını saklıyor.

Mercedes C-Serisi

2021 Mercedes C-Serisi’ne arkadan baktığımızda daha büyük bir değişim karşılaştığımızı söyleyebiliriz. Yeni C-Serisi’nin stopları, arabulucu daha da geniş uygulamak için bagaj kapağı baştan başa uzanıyor.

Yeni C-Serisi’nin içi de tıpkı dışı gibi kamufle edilmiş durumda. böylece iç mekan detayları hakkında pozitif konuşmak mümkün yok. gerçi aracın orta konsolunda tablet benzeri bir veri eğlence ekranı olacağını ve hemen altında da dokunmatik yarı teftiş butonlarının yer alacağını bakmak mümkün.

Söylentiler, dört silindirli C53 ve C63 modellerinin daha artı elektrifikasyon ile geleceği yönünde. Keza station wagon modele de sahip olacak yeni C-Serisi’nin Audi A4 Allroad’a karşı taraf olacağı da açıklama ediliyor.

Yeni Mercedes C-Serisi casus fotoğrafları

Mercedes C-Serisi 2

Mercedes C-Serisi 3

Mercedes C-Serisi 4

Mercedes C-Serisi 5

Mercedes C-Serisi 7

Mercedes C-Serisi 8

Mercedes C-Serisi 9

Comments
To Top