Haber

Yeni Marvel Dizilerinin Türkçe Altyazılı Fragmanları Yayınlandı: Disney+ Türkiye’ye mi Geliyor?

Yeni Marvel Dizilerinin Türkçe Altyazılı Fragmanları Yayınlandı: Disney+ Türkiye’ye mi Geliyor?

Dijital platformlar arasındaki rekabet gitgide artarak kızışıyor. Blu TV’nin kampanyaları, Acun Ilıcalı’nın Exxen’i ve muhakkak ülkemizde hizmet verene global platformlar Netflix, Amazon Prime’ın dev projeleri fazla ciddi ses getiriyor. Türkiye’de hizmet vermeyen Disney+ ise bünyesindeki Marvel ve Pixar ile yaptığı özel işler sayesinde kısa sürede 85 milyon aboneye ulaştı. 

Disney+’ın çabuk yükselişi, az önce hizmet vermediği ülkelere girmesi için de zorunlu finansal gücü sağlıyor. Bu ülkeler listesinde zaten Türkiye de var, net tarih demin açıklanmış yok. Nitekim o tarihin çok yaklaştığını gösteren manâlı bir gelişme yaşandı. Box Office Türkiye resmi YouTube kanalı, Disney’in yeni Marvel dizileri için Türkçe altyazılı fragman yayınladı. 

Box Office Türkiye, ülkemizde gösterime girmeyecek ya da yayınlanmacak hiçbir film ya da dizi için bunu yapmıyor:

box office türkiye

Doğrusu bir sinema veritabanı olan Box Office Türkiye, daha çok filmlerin hasılatları ilk önce elde etmek üzere tüm detaylarını peşine düşüp takip etmemizi sağlayan bir yayıncı. Ayrıca devlete ait ve onaylı YouTube kanalında, Türkiye’de vizyona girecek ya da yayınlanacak yeni dizi ve filmlerin fragmanlarını sık sık paylaşıyor. 

Box Office Türkiye’nin Disney+’a özel diziler için Türkçe altyazılı fragman yayınlanması, platformun ülkemizde hizmet vermeye başlayacağına dair manâlı bir muhabere. Zira kanaldaki fragmanlar arasında Türkiye’de hizmet vermeyen hiçbir platforma dair içerik bulunmuyor.  üstelik Disney+ dizilerinin video açıklamalarında dizilerin yayın tarihi ya da konuları ile ilişkili bir açıklamaya da yer verilmemiş durumda.

WandaVision Türkçe altyazılı fragman:

WandaVision Türkçe altyazılı 2. fragman:

What If…? (Ya O Kadar Olsaydı…?) Türkçe altyazılı fragman:

Falcon ve Kış Askeri (The Falcon and the Winter Soldier) Türkçe altyazılı fragman:

Loki Türkçe altyazılı fragman:

Comments
To Top