Haber

Yeni Marvel Dizi ve Filmlerinin Yayın ve Vizyon Tarihleri Açıklandı

Yeni Marvel Dizi ve Filmlerinin Yayın ve Vizyon Tarihleri Açıklandı

Disney, yayın platformu Disney+’ta yayınlanacak Marvel dizilerini açıklamıştı. Hemen de hangi dizilerin ne zaman yayınlanacağı resmi olarak açıklandı. Buna tarafından WandaVision, The Falcon and The Winter Soldier ve What If gibi dizilerin yayınlanma tarihi resmen kayıtlı oldu.

Ayrıca dizilere ilave olarak Marvel Sinematik Evreni’nde geçen bir takım filmlerin de vizyon tarihi açıklandı. Seyircilere en erken sunulacak olan Marvel filmi, daha önce koronavirüs salgını sebebiyle çoğu kez ertelenen Black Widow olacak.

Marvel dizi ve filmlerinin vizyon tarihleri

wandavision, elizabeth olsen, paul bettany

Açıklanan listeye kadar seyircilerle buluşacak olan birincil üretim 15 Ocak‘ta yayınlanacak olan WandaVision dizisi olacak. 6 birim sürecek olan dizide Paul Bettany, Elizabeth Olsen ve Kat Dennings gibi isimler yer alacak. WandaVision’dan sonra 19 Mart tarihinde The Falcon and The Winter Soldier izleyicisiyle buluşacak. Daniel Brühl ve Anthony Mackie’nin başrollerinde olduğu dizi 6 bölüm sürecek.

Bu iki diziden sonradan Marvel Sinematik Evreni’ne dair göreceğimiz üçüncü üretim Black Widow olacak. Rachel Weisz, Scarlett Johansson ve David Harbour gibi isimlerin yer aldığı yapım 7 Mayıs tarihinde izleyicisiyle buluşacak. Hem şu lahza net tarihi belli olmasa da Loki dizisinin de mayıs ayı içerisinde yayınlanacağı açıklandı.

what if, what if marvel

Yaz ayları içerisinde Shang-Chi and the Legends of the Ten Rings ve What If seyircisiyle buluşacak. Shang-Chi filmi, 9 Temmuz‘da vizyona girerken What If dizisi ise yaz ayları içerisinde çıkış yapacak. Bu animasyon dizinin kesin yayınlama tarihi açıklanmadı.

2021’in sonlarında ise dört yapım seyircilerle buluşacak. Eternals ve Spider-Man 3 filmleri sırasıyla 5 Kasım ve 17 Aralık’ta vizyona girecek. Hawkeye ve Ms. Marvel dizileri 2021’in sonlarında izleyicilere sunulacak.

Yani bu yapımların kronolojik olarak yayınlanma tarihi şu şekilde gerçekleşecek:

WandaVision: 15 Ocak The Falcon and The Winter Soldier: 19 Mart Black Widow: 7 Mayıs Loki: Mayıs Shang-Chi and the Legends of Ten Rings: 9 Temmuz What If: Yaz içerisinde Eternals: 5 Kasım Spider-Man 3: 17 Aralık Hawkeye: 2021 sonları Ms. Marvel: 2021 sonları

Comments
To Top