Haber

Yeni Fragmanlar: Kilitli, Süpernova, Alice’i Kaybetmek ve daha fazlası

Yeni Fragmanlar: Kilitli, Süpernova, Alice'i Kaybetmek ve daha fazlası

Dolayısıyla, geçen haftanın tüm kaosuna rağmen, Cuma gününün Jeopardy’nin son bölümü olduğunu kaçırmış olabilirsiniz! Alex Trebek ev sahipliğinde. Kasım ayında kanserle savaştıktan daha sonra 80 yaşında hayatını kaybeden Trebek, 37 sene boyunca yanıt-soru oyun programına ev sahipliği yaptı. Misafir Etme, Trebek’in yıllar baştan başa performanslarının en çok öne meydana çıkan filmini yayınladı (bıyığını kestiği zamanki brouhaha’yı hatırlıyor musunuz ?!) ve sizi azıcık yırtabilir. Trebek’i en sevdiğim takdir, New York Times’tan James Poniewozik’ten geldi ve şu sonuca varıyor: “O, gerçekliğin bize bir soru şeklinde geldiği zamanlarda bile, cevaplarla güvendiğimiz adamımızdı.”

Bu hafta yeni fragmanlar çıktı karanlık ve ürkütücüden tuhaftan rahatsız ediciye (fakat, ayrıntılarıyla dürüst almak icabında, yukarıdakilerin hepsini şuruplu tatil filmlerine seçim ederim). Hadi gidelim.

Alice’i Kaybetmek

Yaşıyla ilgili endişelenen bir yönetmen, bir trende esrarengiz bir senaristle tanışır ve ikisi acayip bir ilişkinin içine çekilir. İyi bir kara filmini seviyorum. Alice’i kaybetmek Sigal Avin kadar yazıldı ve yönetildi. Ayelet Zurer ve Lihi Kornowski, 22 Ocak’ta Apple TV Plus’ta prömiyeri yapılan sekiz bölümlük yayın dizisinde başrolde.

Kilitlendi

Bakın Anne Hathaway’i seviyorum, bu yüzden en azından bir şans verdiği her şeyi vermeye hazırım. Pandemi sırasında ayrılmaya karar verdikten hemencecik sonradan birlikte karantinaya giren bir çift, eh, hazır. Ama olay örgüsü , aynı zamanda bazilyon dolarlık bir elması araklamak için Harrod’un mağazasında bir mücevher soygunu da planlarlar. Şu Anda gemideyim. Chiwetel Ejiofor (diğer bir favori), HBO Max 14 Ocak’ta çıkan Locked Down’da da rol alıyor.

Derek DelGaudio’s In & Of Itself

Bu acayiplik neyle ilgili? Basitçe bildirmek icabında, kendisini “hikaye anlatıcısı ve kavramsal sihirbaz” olarak tanımlayan Derek DelGuadio’nun tek kişilik şovu. IndieWire’ın incelemesi, bunun “sahne hilesi ve çekici otobiyografik yanların” bir karışımı olduğunu ve aynı zamanda “varoluşsal açlık üstüne bir meditasyon” olduğunu söylüyor. Hey her neyse ben aşağıdayım. Frank Oz’un yönettiği ve yapımcılığını Steven Colbert’in üstlendiği (evet ve evet!) In & of Itself, 22 Ocak’ta Hulu’da.

Süpernova

Stanley Tucci ve Colin Firth, ailelerini ve arkadaşlarını ziyaret etmek için İngiltere’yi dolaşan 20 takvim bir müşterek olarak başrolde. yine de bu sadece hoş bir yol gezisi filmi değil; Tucci’nin karakteri Tusker demans hastası ve hafızasını yavaşça kaybediyor, bu yüzden ikili birlikte bıraktıkları zamanın değerinin farkına varıyor. Süpernova, 16 Şubat’ta “dijital sürüm” ile 29 Ocak’ta vizyona girecek.

Comments
To Top