Haber

Yeni BMW 7 Serisi’ne Gerçekçi Bir Ön Bakış Sunan Konsept Görseller

Yeni BMW 7 Serisi'ne Gerçekçi Bir Ön Bakış Sunan Konsept Görseller

Mercedes-Benz’in yepyeni 2021 S-Serisi’nin pek fazla görüntüsü paylaşılmasına karşın 2021 S-Serisi’nin rakibi olacak yeni BMW 7 Serisi’ni şu başlıca kadar yalnızca birkaç casus fotoğrafta kamuflajlı olarak görebildik. Ama Kolesa, paylaşmış olduğu konsept tasarım görselleri ile yeni BMW 7 Serisi’nin nasıl görüneceğine dair bir ön bakış sunuyor.

Aslına bakacak olursak Kolesa’nın paylaşmış olduğu görüntüler, 2021 BMW 7 Serisi’nin kamuflajlı fotoğrafları göz önünde bulundurarak oluşturuldu. böylece tamamen düş ürünü bir otomobilden bahsetmiyoruz ve yeni BMW 7 Serisi’nin nasıl görüneceğini merak ediyorsanız altında bulunan görsellerin iyi birer referans olacağını açıklama edebiliriz.

2021 BMW 7 Serisi’nin daha “kare” bir tasarımla gelmesi bekleniyor

BMW 7 Serisi

Paylaşılan görselleri incelediğimizde olağan bir BMW tasarımıyla karşılaşmadığımızı rahatlıkla söyleyebiliriz. Her şeyden önce, BMW’nin son dönemde her modelde azıcık daha büyüttüğü böbrek ızgara tasarımı, yeni 7 Serisi’nde önceki modele kıyasla küçülmüş durumda. Keza LED farlar da çok daha ince ve mütevazi bir görünüme sahip.

Kolesa’nın BMW 7 Serisi konsepti, araca hemen hemen bir Rolls Royce’muşçasına “kare” bir görünüş kazandırıyor. Oysa yukarıda da belirttiğimiz gibi bu konsept, 7 Serisi’nin ajan fotoğrafları göz önünde bulundurularak hazırlandı. Dolayısı ile tasarım, geçmiş BMW tasarımlarından uzaktan olsa da en ince ayrıntısına kadar kaynaksız yok.

Şu an için yeni BMW 7 Serisi ile ilgili son derece eksik bilgi bulunuyor. Fakat Alman otomotiv devi, yeni 7 Serisi’nin en enerjik modelinin bütün elektrikli bir araba olacağını doğruladı. Bu bilgi, aracın bir V12 yerine V8 motordan baskı alacağı ihtimalini ortaya çıkardı. 

BMW 7 Serisi konsept görselleri

BMW 7 Serisi 2

BMW 7 Serisi 3

BMW 7 Serisi 3

BMW 7 Serisi 4

Comments
To Top