Haber

Yeni Başlayanlar İçin Tamamen Ücretsiz Bitcoin Nedir, Nasıl Para Kazanılır Eğitimi

Yeni Başlayanlar İçin Tamamen Ücretsiz Bitcoin Nedir, Nasıl Para Kazanılır Eğitimi

2017’de Bitcoin’in 20 bin dolar değere ulaşması, tüm dünyada “yeni bir idareli sistem” tartışmalarını alevlendirmişti. Bırakın sıradan ve küçük yatırımcıları; Dünya Bankası, Avrupa Birliği; dolar, sterlin ve euro gibi kıymetli para birimlerine sahip merkezi ekonomiler bile kripto para tartışmaya başlamıştı. O tartışmalar ve regülasyonlar hâlâ devam ederken, kripto para yatırımcılığı da giderek popülerleşiyor.

Yapısı gereği merkezi olmayan; yani bir binaya, bir kuruma ve o kurumu idare eden şahısların kararlarına emrindeki olmayan Bitcoin, blok zinciri teknolojisi baştan sona güvenilir bir finans arabulucu. Ama ani yükseliş ve düşüşlerde yatırımcıların tek garantisi kendi data düzeyleri almak zorunda. Yani bir başka deyişle iyi bir Bitcoin ve kripto para yatırımcısı olmak için mükemmel düzeyde parasal okuyazarlığa sahip elde etmek, kripto paraları ve yapılarını iyi çakmak gerek.

Mehmet Hamdi Bol’un ‘Yeni başlayanlar için Bitcoin’’den para kazanmanın formülü’ isimli eğitimi Udemy’de tamamen bedava:

Buraya tıklayarak Udemy üzerinden ulaşabileceğiniz eğitimde Mehmet Hamdi Bol, yalnızca ihtiyacınız olan temel bilgileri sizlere sunuyor. Teknik detaylar ve ekonominin tarihi ile ilgili bıktırıcı bilgilere süre harcamadan, sadece Bitcoin’den para kazanmanın yollarını öğrenmiş oluyorsunuz. 

Ders içeriğinin toplam süresi ise 1 saat 9 dakika. Esas düzeyde olduğu için Bitcoin’i bir şekilde duyan, fiyat artışları ile dikkatini o yöne veren herkese yerinde bir içeriğe sahip. Muhakkak sonunda bu iş için bir sertifika ya da yatırım tavsiyesi verilmesi laf konusu değil. Yalnızca bu konudaki temel bilgilere sahip edinmek için bile edinebileceğiniz eğitim olduğunu söyleyebiliriz. Eğer meraklıysanız göz atmanızı öğüt ederiz.

Comments
To Top