Haber

Yeni Akım: PlayStation 5’le Evlilik Teklifi Edilmeye Başlandı

Yeni Akım: PlayStation 5'le Evlilik Teklifi Edilmeye Başlandı

Japonya merkezli teknoloji devi Sony’nin yeni nesil oyun konsolu PlayStation 5, şu sıralar farklı bir meseleyle gündemde. Reddit’te yapılan paylaşımlara göre oyunseverler, bu oyun konsolunu evlilik tekliflerinde kullanmaya başladılar. Ortaya epeyce ilginç görüntüler çıkarken pek çok kişi, bu durumdan fazlasıyla hoşnut gibi görünüyor.

Oyunseverlerin sayısının her geçen gün arttığı aşikar. Hem bilhassa de son yıllarda, profesyonel seviyede oyun oynayan kadınların sayısında da ciddi bir yükseliş var. Fakat bu nesil bir izdivaç teklifinin kolay kolay akıllara gelmeyeceğini söyleyebiliriz. Romantik olmaya çalışırken beceremeyenleri daha önce görmüş olsak da bu cins bir çılgınlık, sanıyoruz ancak başta yaşanıyor.

İşte PlayStation 5 oyunları arasına evlilik teklifi sıkıştıran birisinin sürprizi

PlayStation 5 ile evlilik teklifi

Yukarıdaki fotoğrafta, PlayStation 5’in lansmanı ile birlikte piyasaya sürülen Assassin’s Creed Valhalla ile ikonik bir oyun olan Demon’s Souls’un fiziksel sürümlerini alan bir oyunseverin, üçüncü bir sürprizinin daha olduğunu görüyoruz. Oysa bu bir oyun yok. Yalnızca PlayStation 5 oyun kutusu içine yerleştirilmiş olan bir evlilik teklifi. Peki siz böyle bir şey yapar mıydınız?

Diğer birisi, sevgilisine PlayStation 5’le birlikte diğer taraftan tektaş yolladı

PlayStation 5

Zachavelii isimli bir Reddit kullanıcısı, yukarıdaki görüntüyü paylaşarak onlarca kadını kıskandırmayı başarmış gibi görünüyor. Zira bu kullanıcı, bugüne değin sevgilisi olan kişiden armağan olarak bir PlayStation 5 almış. Ama o arkadaş, kutunun içine bundan başka tektaş yüzük koydurmuş. Zachavelii, Noel’in kendisine erken geldiğini, bu hediye ardından bundan böyle nişanlı olduğunu söylüyor. Yalnız, aklımıza takılan bir hususa değinmemiz gerek. Yeni Yıl ağacını süslemek için artı erken değil mi ablacığım?

PlayStation 5

demin paylaştığımız görüntülerde bir sürpriz laf konusuydu. Ancak bu biraz daha bambaşka. Rican2153 isimli Reddit kullanıcısı, muhtemelen birlikte yaşadıkları sevgilisiyle oynayabilmek için PlayStation 5 (Digital Edition) aldığını fakat büyük sürprizin tektaş olduğunu söylüyor. Açık konuşmak gerekirse bu teklifin devamı gelemeyebilir. Çünkü piyasaya sürülmüş olan PS5 oyunları aralarında romantizm konulu bir yapım henüz değil. görünen o ki bu arkadaş, konsolun çıkış oyunlarından “Marvel’s Spider-Man: Miles Morales” oynarken sevgilisine evlilik teklifi edecek.

Comments
To Top