Oyun

Yalnızca 1 $ karşılığında 3 aylık Xbox Game Pass Unlimited kazanın

Yalnızca 1 $ karşılığında 3 aylık Xbox Game Pass Unlimited kazanın

39 ABD Doları TASARRUF EDİN: 28 Aralık itibarıyla birincil üç ayınız için yalnızca 1 ABD Doları karşılığında bir Xbox Game Pass Ultimate aboneliği edinin.

Yeni bir Xbox Series S veya Noel için X Serisi? Yaptıysanız, Xbox Game Pass Ultimate aboneliğiyle oyununuzu başlatma zamanı. Sınırlı bir süre için, yeni kullanıcılar karma geçişin birincil üç ayını sadece 1 ABD Doları karşılığında alabilir. Zaten Xbox Live Gold’unuz varsa ve bir yükseltme arıyorsanız, bu tatlı anlaşmaya da adalet kazanırsınız.

Game Pass ultimate, Xbox Live Gold ve Game Pass’in en iyi özelliklerini tek bir abonelikte sunar. Buluttan konsol, PC ve Android için 100’ün üstünde ayrı oyuna erişebilir ve bir EA Play üyeliği elde edersiniz (bu nedenle bütün eski Sims oyunlarında oynayabilirsiniz).

Tüm bunlarla birlikte Game Pass Ultimate, erişebileceğiniz oyunlar için yeni Xbox’ınıza çevrimiçi çok oyunculu işlevler de getiriyor. Arkadaşlarınızla konsol oyunları oynayın veya biraz seviyelendirilmiş bir rekabet için tanımadığınız en iyi oyunculardan bazılarıyla oynayın.

Game Pass Ultimate keza Xbox Game Studio oyunlarına erişim gibi olağanüstü avantajlar sunar. Aynı gün piyasaya sürüldükleri gün, üye indirimleri ve fırsatlarının yanı sıra oyun içi içerik ve iş ortağı tekliflerinde bedava ayrıcalıklar.

Xbox deneyiminizi geliştirmek istiyorsanız, bu Game Pass Ultimate fırsatını indirimde. Sosyal açıdan uzaktan ideal bir oyun kurulumuna sahip elde etmek için tek yapmanız gereken 1 ABD dolarıdır.

Yalnızca 1 ABD doları karşılığında 3 aylık Xbox Game Pass Sınırsız puan kazanın

Microsoft’ta 39 ABD doları tasarruf edin Ayrıntılara Bakın

İlgili içeriği keşfedin:

PC oyunları, PS4 ve Xbox One için en iyi 10 oyun kulaklığı

Oyun için en iyi 4K TV: Samsung QLE D, LG OLED, Sony ve daha fazlası

Oyun deneyiminizi en üst düzeye içeri almamak için en iyi 7 oyun sandalyesi

Comments
To Top