Haber

XPG Yeni İşlemci Soğutucusu LEVANTE 360’ı Duyurdu

XPG Yeni İşlemci Soğutucusu LEVANTE 360'ı Duyurdu

Oyuncu bilgisayarı denince akla dosdoğru RGB ledlerle süslendirilmiş, inanılmaz hoş gözüken ve fanlarıyla gözleri hemen hemen büyüleyen bilgisayarlar geliyor. Bu bilgisayarlar muhakkak yalnızca görünüm anlamında yok içindeki parçaların verdiği performansla da özellikle oyuncuların fazlasıyla hoşuna gidiyor. İyi bir oyuncu bilgisayarının olmazsa olmazı ise iyi bir soğutma sistemi.

Oyuncular ve e-sporcular için hazırlanmış sistemler, bilgisayar bileşenleri ve çevre birimleri üreten XPG, tümü bir arada soğutma çözümleri arasına yepyeni bir ad daha ekledi. XPG, soğutma sistemleri arasına hem hoş görünen ayrıca de iyi bir performans sunan LEVANTE 360 modeli değişken soğutma sistemini eklediğini duyurdu.

Yüksek performanslı soğutma ve görsel şölen:

XPG LEVANTE 360

XPG, Asetek ile iş birliği yaptı ve LEVANTE 360’ın üretiminde Asetek göre geliştirilen patentli soğutma sistemini kullandı. İşlemci ısısını daha iyi teftiş yapabilmek için PWN teftiş desteği olan bir pompa içeren XPG LEVANTE 360, 360 mm uzunluğundaki radyatörü sayesinde çok daha etkili bir soğutma performansı sergiliyor.

Soğutma performansının yanı sıra XPG LEVANTE 360’ta bulunan 3 adet 120 mm büyüklüğündeki fanlar hem soğutmaya katkıda bulunuyor hem de RGB aydınlatması bir uçtan bir uca kasaların görünüşünü çok daha iyi ayla getiriyor. Birçok anakart modeliyle düzenli olan XPG LEVANTE 360, ARGB bağlantısını uygulamak istemeyenler için ayrıca kendi kumandası ile geliyor. Bu şekilde anakartın ARGB portuna bağlantılı olmasa bile fanların ve bloğun ledlerinin rengi değiştirilebiliyor.

Comments
To Top