Haber

Xiaomi’nin Yeni Amiral Gemisi Mi 11’in Tanıtım Videosu Sızdırıldı

Xiaomi’nin Yeni Amiral Gemisi Mi 11’in Tanıtım Videosu Sızdırıldı

Xiaomi, önümüzdeki hafta yeni amiral gemisi modeli Mi 11’i tanıtmak için hazırlanıyor. Telefona dair görüntüler ve Geekbench bilgileri geçtiğimiz günlerde çıkmıştı ve sızdırılan ekran koruyucusu görüntüleriyle birlikte Mi 11 bir önceki model Mi10’a benzetilmişti.  

Sparrownews adlı bir internet sitesi, bütün bunlara ek olarak Xiaomi Mi 11’in tanıtım videosundan 5 saniyelik bir kesiti internete sızdırdı. Sızdırılan görüntülere ilave olarak üstelik Mi 11’in hangi versiyonlarla satışa çıkacağı gibi iddialar ortaya atıldı. 

Xiaomi Mi 11, Snapdragon 888 yonga setine sahip olacak

Xiaomi Mi 11

Önümüzdeki günlerde lansmanı gerçekleşecek Mi 11 için hazırlıklar devam ediyor. Xiaomi, yeni amiral gemisi modeli hakkında son derece iddialı olduklarını daha önce dile getirmişti. Telefonun Snapdragon 888 yonga setini kullanan birincil akıllı telefon olması ve Geekbench puanlarının son derece yüksek çıkması, Mi 11’e aleyhinde olan beklentileri ayrıntılarıyla artırdı. 

Telefon performans açısından olduğu gibi tasarım konusunda da merak ediliyordu. Daha önce konsept tasarımlar basına çıkmış, sızdırılan ekran koruyucu görüntüleriyle birlikte telefonun nasıl bir tasarıma sahip olacağı az çok anlaşılmıştı. Tasarımın, bir önceki model Mi 10’ile son derece benzerlik gösterdiği söylenmişti. 

İddialara kadar Xiaomi Mi, 11 iki ayrı donanım seçeneğiyle satışa sunulacak

Sparronews adlı web sitesi, Mi 11’in tanıtım videosundan 5 saniyelik bir kesit yayınladı. Oysa bu videoda telefonun sadece arka kısmı görülebiliyordu. Sparronews, videoyla birlikte telefonun hangi versiyonlarla çıkacağına dair iddialarda bulundu. İddialara tarafından Mi 11 iki ayrı versiyonla satışa sunulacak. en az versiyonda 128GB depolama alanı ve 8GB RAM sunulurken, en yüksek versiyon 256GB depolama alanına ve 12GB RAM’e sahip olacak.  

256GB RAM versiyonlarında Mavi ve Cigarette Purple renk seçenekleri bulunurken, 128GB versiyonlarında daha soluk bir renk olan Smoke Purple rengi sunulacağı, ortaya atılan iddiaların arasındaydı. Hem telefonun beyaz renkte ve bundan ayrı ayrı arkadaki tarafı yapay cilt kaplamalı özel versiyonlara sahip olacağı da söyleniyor. 

Comments
To Top