Haber

Xiaomi’nin Yeni Amiral Gemisi Mi 11 Kanlı Canlı Görüntülendi

Xiaomi'nin Yeni Amiral Gemisi Mi 11 Kanlı Canlı Görüntülendi

Piyasaya sürdüğü fiyat / performans odaklı zeki telefonlarla geniş kitlelere hitap etmeyi başaran Çin merkezli teknoloji devi Xiaomi, günümüzde amiral gemisi pazarında da yükseklik gösteriyor. Bu alanda birçok farklı telefon piyasaya süren Çinli imalatçı, bir yandan da gelecekteki amiral gemileri için çalışmaya devam ediyor.

Şimdiyse şirketin önümüzdeki günlerde tanıtılması beklenen yeni amiral gemisi ailesi Xiaomi Mi 11 serisinin bir üyesi kanlı canlı görüntülendi. Sızdırılan görüntüler, cihazın arkadaki paneline ve kameralara bir ilk görüntü atmamıza ihtimal sağlıyor. Dilerseniz gelin önce bu görüntülere bakalım, arkasında cihazlar hakkında konuşalım.

Xiaomi Mi 11’in canlı görüntüleri:

Xiaomi Mi 11

Son dönemlerde tanıttığı zeki telefonlarda farklı kamera tasarımlarıyla uyarı çeken Xiaomi, bu geleneği Mi 11 serisiyle de devam ettirecek gibi görünüyor. Görüntülere baktığımızda ana kamera kurulumunun cihazın sol üstteki köşesine, yuvarlak hatlara sahip kare modül şeklinde yerleştirildiğini görebiliyoruz.

Fotoğrafların çözünürlükleri düşük olsa da sol tarafta daha aşağı alta iki büyük lens, emrindeki tarafta nispeten daha küçük bir lens ve derhal aşağıda da LED flaş olduğunu görebiliyoruz. Görüntüler fazla da net olmadığı için telefonda kaç adet arka kamera olacağını bildirmek azıcık baskı ama daha önceki sızıntılarda bayağı Mi 11 modeli için üç, Pro modeli içinse dörtlü arka kamera kurulumundan bahsediliyordu.

Xiaomi Mi 11

Cihazların özelliklerinden de söz etmek icabında her iki Mi 11 modelinin de gücünü Snapdragon 888 yonga setinden alması bekleniyor. Ekran tarafında Pro modelinin QHD+, 120 Hz bir panele sahip olacağı da aktarılan bilgiler arasında yer alıyor. Son olarak bataryadan da bahsetmek icabında iddialara tarafından Mi 11 ve Mi 11 Pro’da sırasıyla 4780 mAh ve 4970 mAh’lik bataryalar yer alacak ve her iki cihaz da 55 W çabuk şarjı destekleyecek.

Comments
To Top