Haber

Xiaomi, Yeni Oyuncu Monitörü ve 4K Projektörünün Cüzdan Düşmanı Türkiye Fiyatlarını Açıkladı

Xiaomi, Yeni Oyuncu Monitörü ve 4K Projektörünün Cüzdan Düşmanı Türkiye Fiyatlarını Açıkladı

Kısa süre önce Türkiye’de yeni bir lansman etkinliği gerçekleştiren ve bu faaliyet zarfında Mi 10T ve Mi 10T Pro’nun Türkiye fiyatlarını ifade eden Xiaomi, aynı etkinlikte Mi Kavisli Oyuncu Monitörü 34” ve Mi 4K Lazer Projektör 150” ürünlerini de tanıttı.

Mi Kavisli Oyuncu Monitörü 34”, adından da anlaşılabileceği gibi oyunculara 34 inç büyüklüğünde devasa bir ekranın yanı sıra 3440×1440 piksel WQHD çözünürlük, 144 Hz ekran onarım hızı, 21:9 en/doruk oranı, 1500R ekran kavisi, yüzde 121 sRGB renk gamı, AMD FreeSnyc Premium desteği sunuyor.

Xiaomi’nin oyun deneyimini en üst seviyeye çıkaran monitörü: Mi Kavisli Oyuncu Monitörü 34”

Mi oyuncu monitörü

Xiaomi’nin Mi Kavisli Oyuncu Monitörü 34” ile oyun deneyimini en üstteki seviyede yaşamak isteyen oyunseverleri hedeflediği bariz. Zira monitörün fiyatı da tamamiyle bunu gösteriyor. Xiaomi Mi Kavisli Oyuncu Monitörü 34”ü satın almak isteyen oyun severler, 4.499 TL’yi gözden dışlamak zorunda kalacaklar.

Sinema deneyimini evinizin salonuna getiren mahsul: Mi 4K Lazer Projektör 150”

Xiaomi’nin benzer etkinlikte duyurduğu bir başka ürün olan Mi 4K Lazer Projektör 150” ise bilhassa içinde bulunduğumuz pandemi döneminde sinema salonlarına gitmeye gönlü el vermeyenler için sinema seviyesinde bir görsel deneyimi aracısız evin salonuna getiriyor. Zira bu yeni tür projektör ile istediğiniz filmi, diziyi ya da bambaşka bir programı yüksek gösterme kalitesi ve çözünürlüğünde 150 inç büyüklüğünde görüntüleyebiliyorsunuz.

mi 4k projektör

4K Ultra HD sinema kalitesi gösterme vadeden Mi 4K Lazer Projektör 150”, 1600 ANSI lumen gibi oldukça yüksek bir parlaklık, ALPD 3.0 dayanıklı batarya, Dolby/DTS-HD stereo hoparlör, Android TV 9.0 ve Google Asistan desteği. Xiaomi Mi 4K Lazer Projektör 150”, sinemaseverler için hakiki anlamda sinema salonu tadında bir tecrübe vadediyor olsa da fiyatı için benzer şeyi söylemek güç. Xiaomi’nin Mi 4K Lazer Projektör 150” için açıkladığı fiyat 19.999 TL.

Comments
To Top