Haber

Xiaomi Mi 11’in Ekran Koruyucusu Ortaya Çıktı: Mi 10 ile Neredeyse Aynı Tasarım

Xiaomi Mi 11'in Ekran Koruyucusu Ortaya Çıktı: Mi 10 ile Neredeyse Aynı Tasarım

Yeni yılın yaklaşmasıyla birlikte akıllı telefon sektörüyle ilgili sızıntılar zirveye ulaşmış durumda. Bu noktada maksimum sızıntıya konu olan akıllı telefonlardan biri ise Xiaomi’nin yeni amiral gemisi olacak Mi 11. Sızdırılan ekran koruyucu cam görselleri, Xiaomi Mi 11 ile ilgili tasarım söylentilerini doğrular nitelikte.

Paylaşılan fotoğraflara kadar Xiaomi Mi 11, ekranın sol üstteki köşesine yerleştirilmiş bir kamera deliğine ve yanlardan kavisli bir ekrana sahip olacak. Bu iki tasarım detayını göz önünde bulundurduğumuzda Mi 11’in genel anlamda Mi 10’a fazlasıyla benzeyeceğini söyleyebiliriz. Söylentilere göre Mi 11’in selefine göre belli başlı farkı, ekipman noktasında olacak.

Xiaomi Mi 11, tasarımıyla Mi 10’a fazlasıyla benzeyecek

mi 11 sızıntı

Xiaomi Mi 11’in Qualcomm’un yeni amiral gemisi işlemcisi Snapdragon 888’den güç alacağını tahminde bulunmak güç yok. Keza söylentilere kadar aygıt 8 GB RAM ve 55W hızlı çok miktar desteği ile kutudan çıkacak. Mi 11 esas sürümün Full HD+ ekrana sahip olması beklense de Samsung üretimi 2K 120 Hz AMOLED ekran ve 120W seri şarja sahip “premium” bir sürümü olacağı da söylentiler arasında.

Yeniden söylentilere göre Mi 11, 108 MP’lik bir asıl kamera ile karşımıza çıkacak. Bu başlıca kamerayı 13 MP’lik bir ultra geniş açı kamera ve 5 MP’lik makro kamera destekleyecek. Şu lahza için Mi 11’in selfie kamerasına dair istikrarlı bir söylenti ya da akış bulunmuyor.

Comments
To Top