Haber

Xiaomi Ekosisteminin Bir Parçası Olan Mibro Air Akıllı Saat Duyuruldu

Xiaomi Ekosisteminin Bir Parçası Olan Mibro Air Akıllı Saat Duyuruldu

Bölünmüş Xiaomi ekosisteminin bir parçası olan, Zhenshi Technology’nin Mibro markasının mahsul yelpazesine yeni bir parça daha ekleniyor: Mibro Air. Şirket, Mibro Air adını verdiği yeni zeki saatinin duyurusunu gerçekleştirdi ve saatin özelliklerini de açıkladı.

30 Kasım tarihinde çıkması beklenen yeni zeki saat, bütçe dostu bir fiyat etiketine sahip olacak. Peki, Xiaomi ekosisteminin de bir parçası olacak olan Mibro Air zeki saatinin öne meydana çıkan özellikleri neler?

Mibro Air’in öne çıkan özellikleri

mibro air akıllı saat

Mibro Air zeki saat, yekpare olarak yapılmış metal bir gövdeye sahip. Bu sayede çizilmelere karşısında daha dirençli ülkü gelen saatin IP68 sertifikası da bulunuyor. Bu sayede saat, çizilmelerin yanı sıra yağmura ve su sıçramalarına aleyhinde da dayanıklılık gösterebiliyor. Saatte %95 ekran beden oranına sahip bir ekran bulunuyor. Hem saatin kadranının arka planı ve arayüzü özelleştirilebiliyor.

12 spor modu yer alan saat; futbol, koşu, tenis gibi sporlara ilave olarak yürüme bandı ve çalışma bisikleti gibi aktiviteleri de kaydedebiliyor. Yürek atış hızı sensörü yer alan Mibro Air, sürekli olarak ölçüm yapıyor ve olası bir sorun ya da düzensizlik durumunda kullanıcısını uyarıyor. Hem uyku takibi de gerçekleştirilebiliyor. Ayrıca bütün bu ölçümler ve değerler Mibro Fit mobil uygulaması senkronize edilebiliyor.

mibro air akıllı saat

200 mAh kapasiteli bir bataryaya sahip olan Mibro Air, kesintisiz kullanımda 10 gün batarya ömrü garantisi veriyor. Bekleme modunda ise bataryanın ömrü 25 güne değin çıkıyor. Bluetooth V5.0 desteği yer alan saat çağrılar, mesajlar, WhatsApp, Messenger, Skype, Gmail gibi çoğu uygulamadan da bildirim alabiliyor.

Xiaomi Mibro Air zeki saat, 32,99 dolarlık (252 TL) fiyat etiketine sahip ve internet sitesinden satın alınabiliyor. Oysa ne eyvah ki ürünün gönderildiği ülkeler arasında Türkiye bulunmuyor.

Comments
To Top