Oyun

Xbox Series X oyun kumandalarınızı bu çift şarj yuvasıyla şarj edin

Xbox Series X oyun kumandalarınızı bu çift şarj yuvasıyla şarj edin

TL; DR: % 55 indirilmiş Xbox Series X İkili Sıkıntı Yuvası ile oyun kumandalarınızı yük edin ve düzenli tutun. 14 Ocak’tan itibaren 26,99 $ karşılığında alın.

Yani, uzun ve stresli bir bekleme döneminden sonra nihayet Xbox Series X’e sahip oldunuz. Hemen ne olacak? Reel 4K oyunlarda bitmeyen bir maceraya atılmadan önce, konsolunuzu ve yoklama cihazlarınızı saklayacağınız bir yer bulmanız gerekecek. Ve daha da önemlisi, yoklama cihazlarınızın sorumluluk edildiğinden belirlenmiş olmanız gerekir. Bu Xbox Series X İkili Sıkıntı Yuvası, her ikisi için de bir çözüm sunar.

Basit depolama ve oturmuş konektörler sunan bu çift çıkışlı temas istasyonu, kullanımda değilken teftiş cihazlarınızı saklayabileceğiniz bir yer sağlar. her zaman oynamaya hazırlanmış olduklarından emin olmanın bir yolu. Oynamaya ara verdiğinizde her bir denetleyiciyi iki bağlantı noktasından birine kaydırın – ilave kablo ya da kablo gerekmez. LED göstergesi, kırmızı renkte yanarak çok miktar olduğunda size haber verecektir. Ayrıntılarıyla çok miktar olduğunda maviye dönecek ve tekrar sıkıntı etmeniz gerekmeden (ya da gözleriniz kanamaya başlamadan) 20 saate dek oyunun keyfini çıkarabileceksiniz.

Bir defa Konsolunuzu belirlemek için bir yer bulun, bu kullanışlı saklama ve sıkıntı istasyonunu karışıma ekleyin ve birlikte verilen çok miktar kablosunu prize takın. Gerisinde, her zaman kablosuz şarjın ve düzensiz olmayan bir oyun alanının tadını çıkarabileceksiniz. Ölü kontrolörler, dağınık kablolar veya düzensiz bir alan hakkında endişelenmenize gerek kalmadan, bütün enerjinizi en sevdiğiniz oyunlara odaklayabileceksiniz – oyuncu arkadaşlarınıza ufak sırrınızı söylemenize lüzum yok.

Genelde 59 ABD doları, sınırlı bir süre için% 50’den fazla tasarruf edebilir ve Xbox Series X denetleyicileriniz için bu ikili şarj yuvasını yalnızca 26,99 ABD dolarına takabilirsiniz. HyperX’ten devlete ait denetleme cihazı sıkıntı istasyonunu beklemeye lüzum yok, bu da olasılıkla konsolun kendisi gibi satılacak. Bu yük istasyonu derhal mevcuttur ve daha ekonomiktir. Oyunda bir adım önde olun.

Bu ikili şarj yuvasıyla Xbox Series X kontrol cihazlarınızın şarjını artırın

XBox Series X Çift İstasyonlu Çok Miktar Yuvası – 26,99 $ Ayrıntıları Gör

Comments
To Top