Haber

Xbox, Cyberpunk 2077 İçin Çekilişle Biyonik Kol ve Xbox Kumandası Hediye Edecek

Xbox, Cyberpunk 2077 İçin Çekilişle Biyonik Kol ve Xbox Kumandası Hediye Edecek

CD PROJEKT RED‘in büyük ilgiyle beklenen açık dünya rol yapma oyunu Cyberpunk 2077, daima ertelendikten sonra raflardaki yerini aldı. Rekorlar kırarak yolculuğuna başlayan yapım, son birkaç gündür tüm oyun dünyasının dilinde. 

Steam’de 1 milyondan fazla kişinin aynı anda oynamasıyla, en fazla kişinin aynı anda oynadığı tek oyunculu yapım rekorunu kıran Cyberpunk 2077, bilgisayar dışındaki platformlarda da yer aldı. Bu platformlardan biri de tabii fakat Xbox oldu. 

Xbox’tan oyunu yaşamayı sağlayacak çekiliş

xbox çekiliş

Cyberpunk 2077’de oyuncular, böylece çok sibernetik parça ile karakterlerini geliştirebiliyor. Bu özellikten yola çıkan Xbox da oyunculara yeni çekilişte bir biyonik kol, bir Xbox kumandası ve oyunun bir kopyasından oluşan bir set sunuyor. 

Oyunun eski konsollar için o kadar de bekleneni veremediği konuşuluyordu. Çekilişle kazanılacak olan kopya ise keza Xbox One hem de Xbox Series X‘te kullanılabilecek. Hem kazanana oyunun ürünlerinden oluşan ve içeriği açıklanmamış bir set de armağan edilecek.

Şansını denemek isteyen hayranların yapması gereken ise epeyce basit, Xbox’ın devlete ait Twitter hesabından yapılan paylaşımı retweet etmek. Çekilişe yeralma için son tarih ise Türkiye saati ile 18 Aralık saat 06:00 olarak duyuruldu.

Cyberpunk 2077 konsollarda sorun yaşıyor

cyberpunk 2077

Hem biyonik kol hem de oyun kumandası çoğunlukla oyunun görsel dilini yansıtmayı başarıyor. Siyah ve gri tonlarındaki tasarımlara kırmızı hatlar ve şeritler eşlik ediyor.

Konsollarda oyun çok da istenilen derecede iyi performans göstermiyor. Oyuna Xbox One için büyük bir güncelleme hazırlandığı biliniyor. Ayrıca oyuncular performans modu ve kalite modu aralarında tercih yapabiliyor. Cyberpunk 2077 hemen PC, PS4 ve Xbox One gibi cihazlarda, Google Stadia hizmeti üstünde oynanabiliyor.

Comments
To Top