Yazılım

Windows 10 Orjinal Lisans Satın Alımlarında Yeni Dönem

Türkiye ve dünyanın en çok kullandığı işletim sistemi Windows 10 için orjinal lisans satın alımlarında yeni bir dönem başladı.
Dolar kurundan dolayı özellikle Türkiye’de çok pahalı olan lisans anahtarlarında artık retail Windows 10 key satış dönemi zamanı. Birçok internet sitesinde satışı yapılan Windows 10 keyleri içinde güvenilir tedarikçi bulmak oldukça zor olabiliyor. Bu konuda Blueyazilim.com en güvenilir adresler içinde yer alıyor.

Windows 10 Key Nedir?

Windows 10 key, Windows 10’da ürün anahtarı anlamı taşımakla beraber, trial versiyon Windows’unuzu aktif etmenize yarayan  en önemli aşamalardan biri. Windows 10 key için piyasada yer alan birçok tedarikçiyi kullanmakla beraber en riskli olanı ise sahte lisans keyleri ve crackli Windows 10 sürümleri kullanmak. Windows 10 keyi satın almayanlar ve crackli kullanmak isteyenlerin genelde en büyük problemi, makinesinin daha sonra botnet sunucusu ya da bitcoin minerı olarak kullanılması. Aynı zamanda Windows 10 Orjinal lisans satın alımı yapmazsanız, Microsoft’un bu konuda yaptırımlarına mağruz kalabilir, makinenizde istenmeyen takılmalar yaşayabilirsiniz.

Win 10 orjinal lisans satın al

Win 10 orjinal lisans satın al cümlesini her yerde duyuyorsunuzdur. Bilgisayarınızda olukça fazla günlük eticaret işlemi ve şifre işlemleri kullanıyoruz. Orjinal lisans anahtarına sahip olmayan Windows lisansları nedeniyle, birçok kullanıcı verilerini kaybediyor ya da kaptırıyor. Bununla beraber, “Microsoft Windows orjinal lisans satın al” sloganları ile tüm dünyada emek hırsızlığının önüne geçmeye yönelik çalışmalar yapılıyor.
Win 10 lisans satın alım işlemleriniz için ise yine en doğru adres olarak Blueyazilim.com‘u tercih edebilirsiniz.
Comments
To Top