Haber

Windbaba, Rüzgar Enerjisi Sektöründe Uzmanlaşmak İsteyenler İçin Eğitim Kampanyası Başlattı

Windbaba, Rüzgar Enerjisi Sektöründe Uzmanlaşmak İsteyenler İçin Eğitim Kampanyası Başlattı

Yenilenebilir enerjinin çok kayda değer bir hal aldığı şu günlerde, bu sektöre yoğunlaşan onlarca şirket bulunuyor. Hem sektörün ilerlemesini sağlayabilmek namına profesyoneller yetiştirmeyi amaçlayan da fazla sayıda kurum var. Bunlardan bir her birine de Türkiye’de etkin olarak hizmet vermekte olan Windbaba ve kurum derhal, özellikle de rüzgar enerjisi alanında uzmanlaşmak isteyen vatandaşlar için kayda değer olabilecek bir kampanya düzenliyor.

Yaşar Üniversitesi Aralıksız Eğitim Merkezi ile entegreli bir şekilde çalışıp, merkez tasdikli yetkinlik sertifikaları veren Windbaba, 12 adet çevrimiçi eğitim programı sunuyor. Bu eğitim programlarına dahil olan kişiler de eğitimler sonunda, rüzgar enerjileri konusunda fazla daha iyi bir noktaya ulaşıyor. Kurum, başlattığı yeni kampanyayla, 2 eğitim programını satın alan katılımcılara diledikleri üçüncü dersi alabilme ve tüm sertifikalara ücretsiz bir şekilde sahip olma imkanı tanıyor.

Windbaba

Windbaba tarafından sunulan eğitim programlarının temel amacı, kaliteli personel yetiştirebilmek. Bu bağlamda da Siemens, XGEN, Genba, Ege Kule ve Aero gibi dev şirketlerde çalışan kişilerden oluşan 8 kişilik bir eğitimci kadrosuna sahip olan kurum, Türkiye’nin rüzgar enerjisi konusunda ileri gidebilmesi için bütün şartları zorluyor.

Windbaba’nın çevrimiçi eğitim programları aralarında rüzgar enerjisi proje yönetimi, rüzgar ölçüm teknolojileri, rüzgar türbinlerinin bakım ve onarımı ile enerji analizi gibi ayrı alanlara odaklanmış konular yer alıyor. Katılımcılar, bu eğitimlere dahil olduktan sonra sınavlara girip, başarılı oldukları takdirde de Yaşar Üniversitesi tarafından onaylanmış sertifikaya sahip olabiliyorlar.

Windbaba

Windbaba’nın başlatmış olduğu; 2 eğitim programını satın alan katılımcılara diledikleri üçüncü dersi alabilme ve bütün sertifikalara ücretsiz bir şekilde sahip olma imkanı tanıyan kampanya için son katılım tarihi, 20 Aralık Pazar günü olarak açıklandı. Eğer sizler de rüzgar enerjisi sektöründe uzmanlaşmak için bir fırsat arıyorsanız, burada yer alan bağlantıyı kullanarak Windbaba’nın internet sitesine erişip, detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Keza Windbaba ekibinin Linkedln hesabına burada, Facebook hesabına burada, Instagram hesabına burada ve Twitter hesabına da burada bulunan bağlantı yoluyla ulaşabilirsiniz.

Windbaba’yla ilgili bilgi sahibi olmanız için hazırlanmış bir tanıtım videosu

Comments
To Top