Haber

Weber Haziran akıllı fırın şirketini satın aldı

Weber Haziran akıllı fırın şirketini satın aldı

Weber, yiyecekleri otomatik olarak pişirebilmeleri, kızartabilmeleri ve farklı alanlara yönlendirilmiş şekillerde pişirebilmeleri için yerleşik bir kamera ve sıcaklık sensörüne sahip tezgah üstü fırınlar satan zeki bir fırın girişimi olan June’u satın aldı.

2013’te kurulan June, üç nesil zeki fırını tanıttı ve en sonuncusu Ekim 2020’de duyuruldu. derhal bir tane satın alamazsınız – June’un web sitesi, bunların sadece bir umma listesinde mevcut olduğunu söylüyor.

Weber “ızgarayı daha dinamik ve heyecanlandırıcı ayla getiren” dijital ürünler arzetmek istiyor

Haziran Fırını ve diğer Haziran ürünlerinin geliştirilmesinin satın alımdan sonra da devam edeceğini söylüyor Weber. Haziran, Weber içinde, Haziran ayı kurucularından ve şu anki CEO olan Matt Van Horn liderliğindeki bambaşka bir meslek birimi olarak etkinlik gösterecek. Weber, satın almanın June’un ürün yol haritasını genişletmesine ve işini ölçeklendirmesine yardımcı olacağını söylüyor.

June ve Weber daha önce, sahiplere yardım etmek için sıcaklık sensörleri ve zeki telefon bağlantısı kullanan bir ızgara aracı olan Weber Connect üstünde işbirliği yaptı tam olarak ızgara et.

Satın alma, Weber’in akıllı ızgara teknolojisi laf konusu olduğunda öne geçmesine muavin olacak. Weber, “ızgara yapmayı daha devingen ve heyecanlandırıcı ülkü getiren dijital ürünler, hizmetler ve deneyimler” başlatmayı planladığını söylüyor. Haziran’ın diğer kurucu ortağı Nikhil Bhogal, teknoloji ve alt cihazlar bölümünün lideri olarak Weber’e katılacak.

Anlaşmanın finansal şartları açıklanmadı.

Comments
To Top