Dizi & Film

Vizyonda Bu Hafta (6 Kasım 2020)

Vizyonda Bu Hafta (6 Kasım 2020)

Hafta sonu ikisi yerli film almak üzere  toplam 7 yeni film izleyici ile buluşuyor.

Son Şaka

Telefon şakaları ile ünlenen radyocu Serdar sevgilisine evlenme teklifi etmek için büyük prodüksiyonlu bir şakaya girişir. Ama bu şaka yüzünden Ayşen’in sinirleri bozulur ve evlilik teklifini anında kabul etmez. Ayşen, Serdar’ın hatasını telafi etmek için bir tatil ayarlamasını ister. Bu tatile Ayşen’in arkadaşı Yusuf da katılır. Fakat bu seyahat hiç beklemedikleri bir macera olacaktır.

Aşk Seni Bulur

Esnaf bir babanın oğlu olan Kerem, fizik mühendisidir. Ancak meslek aramak bir işe girmek yerine çapkınlığı doğru kız arkadaşlarının parasından geçinmeyi adet edinmiştir. Mahallesine yeni taşınan Melek ile karşılaşan Kerem, o anda Melek’e aşık olur. Mahalle esnafının da yardımı ile Kerem, Melek ile arasında bir tahvil kurmak ister. Melek ise lüzum iş hayatında, gerekse aşk hayatında başlıca şanssızdır.

Içten Hırsız

Tom, adı kötüye çıkmış bir hırsızdır. Annie ile tanıştıktan daha sonra geçmişte yaşadığı hayatı geride adamak ve hatalarını telafi etmek namına cesaretlenir. Yalnızca zorlama içermeyen banka soygunları yapmasına karşın Annie ile en ince ayrıntısına kadar pak bir sayfa açmak ister ve FBI’a teslim olmaya karar verir.

85 Yazı

Alex, 1985 yazında Normandiya açıklarında alabora bir halde denizde sürüklenirken, David onun imdadına yetişir. Hayatlarının en doymuş zamanlarında tanışan gençler zamanla birbirlerinin en iyi arkadaşı olur. Alex hayalindeki arkadaşı bulmuştur ancak bu arkadaşlık ona kompleks duygular hissettirir.

Tanıdık Olmayan

Xhafer, iş uygun her gün kötü sürprizlerle karşılaşır. İşe girerken fareler konusunda hassas olduğunu bildiren Xhafer bir gün evinin önünde ölü bir fare bulur. Bunu hap firması olan iş yerindeki arkadaşlarının yapmış olabileceğinden şüphelenir. Almanya’da yaşayan bir Kosovalı olan Xhafer iş yerindeki arkadaşları kadar ayrımcılığa uğradığını düşünür. Alman olan eşi bunun ayrımcılık olmadığını meslek yerindeki arkadaşlarının onu sadece sevmediklerini söyler. Xhafer için her gün bir öncekinden daha kuvvet geçmektedir.

Gitmesine İzin Ver

Oğullarının ölümünün arkasında, Montana’da yaşadıkları çiftlik evinden ayrılarak, torunlarını kurtarmak için bir yolculuğa çıkan emekli bir şerif ve eşi, varış noktalarına ulaştıklarında, torunlarını ellerinde tutan ailenin, onu teslim etmek gibi bir niyeti olmadıklarını göreceklerdir.

Derin Nefret Edilen Şey

Deniz biyolojisi öğrencisi olan Siobhán, araştırmasını tamamlamak için birbirlerini kollayan bir mürettebat ile bir hafta sürecek, insanı zorlayan bir yolculuğa çıkmıştır. Günler geçtikçe gemide sinirler ayrıntılarıyla gerilir. Atlantik açıklarında bilinmeyen bir yaşam formu gemiyi tuzağına çekmiştir. Gemi mürettebatı yavaşça bir enfeksiyona yenik düşerken, Siobhán fazla geç olmadan durumu kontrolü altına almalıdır.

Comments
To Top