Haber

Vivo X60’ın Hayalleri Yıkan Fiyatı Ortaya Çıktı

Vivo X60'ın Hayalleri Yıkan Fiyatı Ortaya Çıktı

Dün 3 yeni akıllı telefon modelini daha Türkiye pazarına getiren Çinli teknoloji şirketi Vivo, 29 Aralık’ta en yeni telefonu X60 ile tüketicilerin karşısına çıkacak. Samsung’un 2021 yılı için geliştirdiği Exynos 1080 işlemcisinden baskı alacak ilk telefon olarak karşımıza çıkacak Vivo X60, özellikleriyle öyle fazla tüketiciyi cezbedecek gibi görünüyor.

Vivo, Çin’in en büyük e-ticaret platformlarından bir parça başına olan JD’de, X60 için bir ön sipariş sayfası oluşturdu. Oluşturulan bu sayfa, telefonun tasarımı ile bir takım özelliklerini gün yüzüne çıkarıyor. Diğer Taraftan söz konusu sayfada X60 için bir fiyat etiketi de belirtilmiş durumda. Fakat üst seviye bir telefon olan Vivo X60 için kayıtlı fiyat etiketinin amiral gemisi zeki telefonları deha geride bırakıyor oluşu, bu fiyatın içten olmadığına karşın ciddi şüpheler uyandırıyor.

Vivo X60 için oluşturulan ön sipariş sayfası, cihazın fiyatını, tasarımını ve özelliklerini ortaya çıkardı

Vivo X60

Vivo X60 için oluşturulan ön sipariş sayfasında yer alan bilgilere tarafından bu zeki telefon, 8 GB RAM’e, 256 GB’ye dek da depolama alanına sahip olacak. Hem tüketiciler, Vivo’nun üst segment telefonunu 3 öbür renk seçeneğiyle satın alabilecekler.

Vivo X60

Daha önce ortaya çıkan bilgiler, bu akıllı telefonun 48 MP çözünürlük sunan bir başlıca kameraya sahip olacağını öne sürüyordu. Keza 13 MP çözünürlükte olan iki kamera daha bulunacak.

Comments
To Top