Haber

Vamos! Fikir ve Yatırımcılık Ligi 3 Ocak’ta Başlıyor

Vamos! Fikir ve Yatırımcılık Ligi 3 Ocak’ta Başlıyor

Günümüz girişimcilik ekosisteminin dinamiklerini başkalaşmak ve girişimcilikte bilişim odaklı üretkenliği merkez değerinde haline getirmek amacıyla çalışmalarını yürüten Vamos!’un üniversite öğrencileri için düzenlediği Vamos! Düşünce ve Yatırımcılık Ligi için geri sayıma geçildi.

Lig, üçer karakter takımların ürettiği projeleri ile bireylerin ise kurdukları yatırım stratejileri ile yarıştıkları geniş çaplı bir müsabaka şeklinde; 5 ay içinde 50 proje fikri, özel konsept yarışmaları, yatırımcı simülasyonu, 4 aylık yatırım ligi, girişimcilik eğitimleri, katılımcılara özel konuşmacılar, çaba ve coşku ile gerçekleşecek.

vamos

Vamos! Düşünce ve Yatırımcılık Ligi’nin ilk ayı olan Oryantasyon Dönemi her tarafında girişimciliğe adım atmak için gerekli eğitimler yarışmacılara verilir. Vamos! Hafıza ve Yatırımcılık Ligi 3 Ocak’ta başlayıp 30 Mayıs’ta şampiyonun belirleneceği Final Ayı ile bitecek.

Işlem Baştan Başa Verilecek Eğitimler

Persona Analizi Design Thinking Oyunlaştırma Business Canvas Eğitimi Girişimcilik SWOT Analizi İnovasyon Yaratma Yatırımcı Sunumu Girişimcilik Sohbetleri COVID ile Dijitalleşme ve Girişimcilik Segmentasyon Ekip Çalışması ve Önderlik

Vamos! Us ve Yatırımcılık Ligi hakkında daha pozitif veri almak için vamostr.net web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Comments
To Top