Haber

V-Moda’nın klasik kulaklık tasarımı nihayet aktif gürültü engellemeye kavuşuyor

V-Moda’nın klasik kulaklık tasarımı nihayet aktif gürültü engellemeye kavuşuyor

V-Moda, CES 2021’de M-200 kulaklıklarının yeni bir versiyonunu duyurdu – M-200 ANC, klasik V-Moda tasarımına hem Bluetooth ayrıca de etkin şamata iptali getiriyor. Bu eklemeler, 499,99 $ ‘dan başlayan M-200 ANC ile kablolu, şamata önleyici versiyona tarafından 150 $’ lık bir sıçrama ile fiyatta bir sıçrama ile geliyor.

Dışarıdan bakıldığında M-200 ANC, senelerdir V-Moda’nın kulaklıklarının simgesi olan aynı ikonik altıgen tasarım öğeleriyle kablolu kuzenlerine son derece benziyor. Kablolu versiyonun tersine, sürücüler 40 mm’ye (50 mm’den) değiştirildi ve oynatma, kuvvet ve eşleştirmeyi gözden geçirmek için bazı yeni düğmeler ve yük için bir USB-C temas noktası var. M-200 ANC kulaklıklar ayrıca 320g’de (kablolu modelde 290g ile karşılaştırıldığında) azıcık daha ağırdır.

/

/

_Shot_2021_01_10_10_10 Gürültü engellemeye gelince, M-200 ANC’nin Sony ve Bose gibi başlıca destek noktalarına kadar nasıl ölçtüğünü kendimiz deneyene kadar bilemeyiz, ancak V-Moda “hibrit etkin gürültü engelleme” adını verdiği şeyi sunuyor. bütünleyici bir uygulamada gürültü giderme düzeyini ayarlama seçeneği ile. V-Moda hem, ses seviyesini otomatik olarak çökertmek ve şamata iptalini duraklatmak için kullanıcıların sol kulaklığı elleriyle kapatmalarına olanak tanıyan bir “Ses Girişi” özelliği de sunuyor. Batarya ömrüne gelince, V-Moda, kullanıcıların bir şarjdan 20 saate kadar yararlanmaları gerektiğini söylüyor.

Muhakkak, V-Moda’nın tarzı göz önüne alındığında, müşterilerin kendi özel alüminyum kalkanlarını sipariş etme seçeneği var. kişisel bir dokunuş için üstüne kendi logoları ya da üzerine kazınmış sanat eserleri ile değişik renklerde.

Yeni M-200 ANC kulaklıklar bugün 499,99 dolara satışa sunulacak.

Comments
To Top