Haber

Uyarı: Hepsiburada’da Webtekno Adına Açılan Hesabın Bizimle Hiçbir İlgisi Yoktur

Uyarı: Hepsiburada’da Webtekno Adına Açılan Hesabın Bizimle Hiçbir İlgisi Yoktur

Takriben 9 ay kadar önce sizlerle paylaşmış olduğumuz bir videoda e-ticaret sitelerinde “Tekno Ekip onaylı” ibaresi ile bazı ürünler satışa sunulduğunu fakat bu ürünlerin bizlerle hiçbir ilgisi olmadığını, doğal olarak da “Teknoekip tasdikli mahsul” diye bir şey olmadığını aktarmıştık.

Hızını alamayan dolandırıcılar, “Tekno Ekip onaylı mahsul” konusunu da bir adım öteye taşıyarak Türkiye’nin en büyük e-ticaret platformlarından Hepsiburada’da bizim adımıza bir mağaza açıp replika ürün satışı yapmaya başlamış durumdalar.

webtekno hepsiburada

Kısa vakit önce sosyal ağ üzerinden paylaşmış olduğumuz uyarıda, laf konusu mağazanın bizimle herhangi bir ilgisi olmadığını aktarmıştık. Fakat bir takım takipçilerimizden “Hepsiburada’da sattığınız ürün sahte çıktı” gibi e-postalar gelmeye devam etmesi üzerine bu uyarımızı bir kez de web sitemiz üzerinden paylaşmak istiyoruz.

Hepsiburada’da bizim adımıza açılan ve sahte ürünler satılan mağazadan “Teknoekip” adına güvenerek alışveriş yapan takipçilerimize üzülerek belirtmek isteriz oysa bu mağazanın ürünleri gibi ismi de sahtedir ve Tekno Ekip ile hiçbir ilişkisi bulunmamaktadır.

Hepsiburada’daki “Tekno Ekip” adlı mağazanın satıcı bilgileri bölümüne baktığımızda işyeri adının KOSER MEDİKAL İTHALAT İHRACAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ olduğunu görüyoruz. Bu noktada Hepsiburada’nın satıcılara, işyeri adından ayrı isimlerle mağaza açma hakkını nasıl tanıdığını merak etmemek de olası değil. 

“Teknoekip Onaylı” diye satılan ürünler ile ilgili videomuz

Comments
To Top