Haber

Ünlü YouTuber Jake Paul, Eski UFC Şampiyonu Conor McGregor’a Meydan Okudu

Ünlü YouTuber Jake Paul, Eski UFC Şampiyonu Conor McGregor'a Meydan Okudu

YouTube dünyasının en meşhur isimlerinden birisi olan Jake Paul, peşine düşüp takip edip etmeyen yaklaşık olarak herkesin bildiği bir yönüyle ünlü durumda. Paul kardeşlerin küçüğü olan Jake, daha önce iki ayrı YouTube yıldızını boks maçına ziyafet etmiş ve dövüşmüştü. Jake Paul’un her dövüşü internetin gündemi oluyordu.

Jake Paul, son olarak bugün eski NBA yıldızlarından Nate Robinson ile boks maçına çıktı. Jake Paul, yüz binlerce kişinin canlı olarak izlediği boks maçının ikinci raundunda Nate Robinson’ı nakavt etmeyi başardı. İnternet dünyası Nate Robinson’ın hayret verici yıkılışını konuşurken Jake Paul, şimdiden yeni rakibini seçmeye başladı.

Jake Paul, bir sonraki rakibini seçmeye başladı:

jake paul

Jake Paul, Nate Robinson’ı yere serdikten hemencecik sonra yaptığı açıklamada dövüşmek istediği uzun bir karşı taraf listesinin olduğunu belirtti. Jake, bu listede Conor McGregor ve Dillon Danis’in de yer aldığını, ikisini de nakavt edeceğini söyledi. Natürel bu açıklamanın ardından sosyal ağ platformları bitmiş çalkalanmaya başladı.

Twitter’da Jake Paul’un açıklamasını duyan ve izleyen yüzlerce kullanıcı Jake Paul’un Conor McGregor’la hemencecik maç yapması gerektiğini belirtti. Kullanıcılar, böylesi bir maçın fazla iyi olacağını belirterek maçı izlemek için herhangi bir miktarda parayı ödemeye razı olduklarını açıklama etti.

Tabii kullanıcıların o kadar çoğu bu maçın Jake Paul’un boks kariyerindeki birincil yenilgi olacağını da düşünüyor. Sonuçta Jake Paul ve Conor McGregor aralarında yapılacak bu maçın sonucu çoktan muhakkak diyebiliriz. Conor McGregor, profesyonel UFC kariyerinde şu belli başlı değin 26 maçtan sadece 4’ünü kaybetmiş durumda.

Kendi kardeşini de saymayı unutmadı:

Jake Paul, benzer açıklamanın devamında listede kendi kardeşinin (Logan Paul) ve KSI’ın (Austin McBroom) da olduğunu belirtti. Son olarak Jake, bu sporda uzun bir vakit boyunca olmayı istediğini açıklama etti.

Comments
To Top