Haber

Ünlü YouTuber Hacksmith, Ürettiği Işın Kılıcıyla Elmas YouTube Plaketini Kesti Video

Ünlü YouTuber Hacksmith, Ürettiği Işın Kılıcıyla Elmas YouTube Plaketini Kesti Video

Bugüne değin filmlerde gördüğümüz ya da gerçek hayatta merak ettiğimiz öyle fazla şeyi önümüze sunan Hacksmith Industries YouTube kanalı, geçtiğimiz haftalarda bir bomba patlatmıştı. YouTube kanalı, senelerdir süren gerçek bir ışın kılıcı üretme macerasında tepe noktaya gelerek gerçeğe en yakın bir ışın kılıcı üretmişti.

Hacksmith, yayınladığı bu videodan 1 hafta sonra ışın kılıcını teste soktuğu farklı bir videoyu paylaşmıştı. Bu videoda Hacksmith ekibi, ürettiği 2.200 dereceye değin ulaşabilen ışın kılıcıyla bir ışın kılıcının yapması gereken öyle fazla şeyi başarmıştı. Bugünse takım yeni bir video yükledi.

Elmas Play düğmesi ışın kılıcı testine kurban gitti:

Hacksmith Industries, bugün yüklediği videoda kanallarının tarihi ve amacı hakkında uzunca bir bilgi verdi. Zira meşhur YouTube kanalı artık 10 milyon aboneyi aşmıştı. The Hacksmith, bununla birlikte artık Hacksmith Industries olarak anılacaktı. YouTube kanalının 10 milyon aboneyi aşmasıyla birlikte ekibe üstelik YouTube’dan ödül geldi.

YouTube, her 10 milyon aboneyi aşan YouTube kanalına gönderdiği gibi Hacksmith ekibine de elmas Play düğmesi yolladı. Hacksmith ekibiyse YouTube’un gönderdiği elmas Play düğmesiyle öbür bir şey denedi. Ekip, ürettiği ışın kılıcıyla YouTube’un elmas Play düğmesini kesmeyi hedefledi.

hacksmith

Ama Play düğmesi kesilmeden önce takım önemli bir önlem aldı. Elmas Play düğmesi, işlemden önce 300 santigrat derecede fırına atıldı. Bu sayede elmas kesildiği takdirde etrafa yayılacak sırça parçalarının önüne geçildi. Bunun arkasında Play düğmesi bir yere konuldu ve ışın kılıcı çalıştırıldı.

Işın kılıcıyla elmas düğmesini kesmekse epeyce zordu. Pek ki play düğmesinden önce masanın bir kısmı ısıdan hemen hemen en ince ayrıntısına kadar eridi. Işın kılıcıyla uzun bir bekleyişin arkasından YouTube’un elmas Play düğmesi sonunda ışın kılıcıyla kesildi. Hacksmith ekibinin elmas ödülü kesmesi epeyce hoş sahnelere tanıklık etti.

Comments
To Top