Haber

Ünlü Kahin Baba Vanga’nın 2021 Kehanetleri Açıklandı: Kansere Çare Bulunacak, Dünyayı Bir Ejderha Yönetecek

Ünlü Kahin Baba Vanga'nın 2021 Kehanetleri Açıklandı: Kansere Çare Bulunacak, Dünyayı Bir Ejderha Yönetecek

2021 yılına girmemize fazla az sayıda gün kaldı ve her yılın olmazsa olmazı kehanetler bu sene da gündeme geldi. Nostradamus’tan sonra en büyük kâhin olarak görülen Baba Vanga, 85 yıllık hayatı her tarafında çoğu kehanette bulunmuştu. Bunlardan en fazla dikkat çekeni ise 1996 yılında hayatını kaybetmeden önce 11 Eylül 2001 saldırılarıyla ilgili yaptığı açıklamalar oldu zira Baba Vanga’nın bu kehaneti dürüst çıkmıştı.

Sadece 11 Eylül saldırıları yok, daha birçok konuda da haklı çıkan Baba Vanga, Vladimir Putin’in başkan olacağı ve Avrupa’da bir salgın meydana geleceği gibi olayları da yıllar önce tahmin etmeyi başarmıştı. Şimdi de Baba Vanga’nın 2021 yılı için yaptığı kehanetler gündeme geldi. Bu seferki iddialar ise çok daha acayip.

“Kansere çare bulunacak, dünyayı bir ‘Ejderha’ yönetecek”

baba vanga

Baba Vanga’nın kehanetlerine tarafından 2021 yılında dünyayı bir ejderha yönetmeye başlayacak. Enerjik bir ejderhanın dünyayı ele geçireceğini söyleyen Baba Vanga’nın bu sözlerinin Çin’i göze çarpan ettiğine inanılıyor. Bunun sebebi, ejderhanın Çin kültüründe kayda değer bir yere sahip olması. Dolayısıyla Baba Vanga’nın bu kehanetinin dürüst çıkması, Çin’in dünya üstünde fazla daha büyük güce sahip olması anlamına geliyor.

Baba Vanga’nın kehanetlerine göre Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin, önümüzdeki yıl suikasta uğrayacak. Bunun yanı sıra Avrupa’da birçok terör saldırısının düzenleneceğini gösteren Baba Vanga’nın, fazla dinci ve milliyetçilerin Avrupalı demokrasilere karşı kimyasal silahlar kullanacağı kehanetlerinde de bulunduğu söyleniyor.

İddialara göre petrol üretiminde büyük sıkıntılar yaşanacak ve trenler güneş ışığını kullanarak uçabilme teknolojisine sahip olacak. Önümüzdeki dönemlerde kanser hastalığına tedavi bulunacağıyla ilgili kehanetleri olduğu söylenen Baba Vanga’nın, insanlığın 23. yüzyıla değin dünya dışı varlıklarla temasa geçeceğini söylediği iddia ediliyor.

Comments
To Top