Haber

Üçüncü Nesil AirPods, AirPods Pro Benzeriyle Tasarımıyla Ortaya Çıktı

Üçüncü Nesil AirPods, AirPods Pro Benzeriyle Tasarımıyla Ortaya Çıktı

iPhone 12 ailesini tüketicilerle buluşturan Apple, şu sıralar yeni bir kablosuz kulaklıkla meşgul. Üçüncü cins AirPods olarak karşımıza çıkması beklenen bu kablosuz kulaklıkla ilgili bilgiler, şu an için epeyce sınırlı. Japonya’dan gelen bir takım görüntülerse, üçüncü nesil AirPods‘ların nasıl görüneceğini gözler önüne seriyor.

Japonya’dan paylaşılan görüntüler, üçüncü tür AirPods’ların AirPods Pro’ya oldukça benzeyeceğini ortaya koyuyor. görünüşe göre Apple, AirPods ve AirPods 2’de seçim ettiği tasarımı bundan böyle bir kenara bıraktı. Şirket bundan daha sonra yoluna, AirPods Pro benzeri kulaklıklarla devam edecek. 

Üçüncü nesil AirPods’a ait olduğu söylenen kulaklıklar işte böyle görünüyor

AirPods

Kısa bir vakit önce Bloomberg, yaklaşmakta olan AirPods’larla ilgili bir haber hazırlamıştı. Bu habere tarafından AirPods 3, AirPods Pro’ya aynı bir tasarıma sahip olup, daha kısa bir gövdeyle gelecekti. Ayrıca Bloomberg’e tarafından Apple, yeni kablosuz kulaklığının batarya performansını da iyileştirmek istiyordu. Paylaşılan bakış, Apple’ın yeni kablosuz kulaklığının gövdesinin aslında de kısaldığını gözler önüne seriyor.

AirPods 3

Paylaşılan görüntülerdeki başka bir detay ise, AirPods 3’ün saklama kutusuyla ilgili. belli ki Apple, o alıştığımız AirPods kutu tasarımından bu kez de vazgeçmeyecek. Kullanıcılar, kablosuz kulaklıklarını düşey olarak kutu içine yerleştirebilecekler.

Apple’ın yeni kablosuz kulaklıkları AirPods Pro’ya aynı olsa da teknik açıdan gelişmiş olmayacak. Neticede AirPods, antre düzey bir kablosuz kulaklık olarak karşımıza çıkarılmıştı. Haliyle AirPods 3, etkin şamata engelleme gibi özelliklere sahip olmayacak. Ancak iyi haber şu ama Apple, yeni bir AirPods Pro üzerinde de çalışmalarını sürdürüyor. Bu ürünlerin ne vakit duyurulacağı bilinmiyor oysa Bloomberg’e kadar şirket, yeni kablosuz kulaklıklarını 2021 yılında duyuracak.

Comments
To Top