Haber

Ücretli Abone Olsanız Bile Reklam Görebileceğiniz Yayın Servisi Discovery+ Duyuruldu

Ücretli Abone Olsanız Bile Reklam Görebileceğiniz Yayın Servisi Discovery+ Duyuruldu

Çevrimiçi oyun sektörü yeni bir oyuncu ile buluşmak üzere. Yedi ayrı kanalın çatı şirketi olan Discovery Channel, kendi dijital yayın servisi Discovery+’ı duyurdu. Discovery+, Netflix gibi rakiplerine kıyasla daha yerinde diyebileceğimiz bir fiyat etiketine sahip olsa da kütüphane büyüklüğü bakımından rakiplerinin ardından kalmıyor.

Yapılan açıklamalara tarafından Discovery+, hizmete başlamasıyla birlikte abonelerine 55 binden pozitif bölümden oluşan dev bir kütüphane sunacak ve bu, dijital yayın servisleri aralarında en büyük lansman kütüphanesi olacak. Ayrıca Discovery, ilerleyen dönemde değişik Discovery+ orijinal içerikleri geleceğini de açıkladı.

Discovery+’ın reklamlı ve reklamsız iki bambaşka abonelik paketi bulunuyor

discovery+

4 Ocak 2021 itibarıyla hizmet vermeye başlayacak olan Discovery+’da HGTV, The Food Network, TLC, OWN, Animal Planet diğer Discovery kanallarına ait içerikler bulunacak ve yapımcılığını Discovery’nin üstlendiği pek çok meşhur belgelere dayanan, TV şovu ya da filmleri izlemek mümkün olacak.

Discovery+, müşterilerine iki farklı abonelik paketi sunuyor. İlk paket aylık 4,99 dolar fiyat etiketine sahipken, kullanıcılar içerikler arası reklamlar ile karşılaşabiliyorlar. İkinci paket ise 6,99 dolarlık aylık abonelik fiyatına sahip ve bu pakette herhangi bir reklam ile karşılaşmıyorsunuz. Birleşmiş Krallık ve ABD gibi başlıca pazarlarda hizmet vereceği bilinen Discovery+’ın Avrupa ve Güney Amerika genelinde de hizmet vermesi bekleniyor.

Comments
To Top