Haber

Ubisoft Ücretsiz Oyunları Vermeye Başladı: Normal Fiyatı 179 TL Olan Oyun Ücretsiz Oldu

Ubisoft Ücretsiz Oyunları Vermeye Başladı: Normal Fiyatı 179 TL Olan Oyun Ücretsiz Oldu

Koronavirüs sebebiyle evimize kapanmış durumdayken oyun dünyası, yılbaşına bütün oyuncuları sevindirecek bir şekilde hazırlanmaya başladı. Dünyanın en büyük oyun şirketlerinden birisi olan Ubisoft, dün paylaştığı açıklamada “Ubisoft’un Mutlu Tatiller Hediyesi” etkinliği kapsamında 14 Aralık’tan 19 Aralık’a dek her gün bir oyunu ücretsiz yapacağını açıklamıştı.

Ubisoft’un bugün oyuncuların ücretsiz bir şekilde kütüphanelerine ekleyebilecekleri oyunu açıklandı. Şirketin dağıttığı ücretsiz oyun, normalde Ubisoft Store’da 179 TL’lik fiyat etiketine sahip olan Starlink: Battle for Atlas Digital Edition oldu. Oyunu nasıl kütüphanenize ekleyebileceğinizi öğrenmek için okumaya devam edin.

Starlink: Battle for Atlas Digital Edition nasıl bir oyun?

ubisoft starlink battle for atlas

Ubisoft’un bugüne özel bedava yaptığı oyun olan Starlink: Battle for Atlas Digital Edition, oldukça güzel grafikleriyle ve dünyasıyla sizi Atlas yıldız sisteminin ortasına atıyor. Oyundaki amacımız, nesli bitkin bir ırkın ardında bıraktığı antik teknolojiyi kendi fena amaçları için kullanacak Grax’ı önlemek. Oyun, sadece PC platformunda bedava oldu. Oyunu Çarşamba 16.00’ya kadar kütüphanenize ekleyebilirsiniz.

Starlink: Battle for Atlas Digital Edition sistem gereksinimleri:

Asgari sistem gereksinimleri:

İşlemci: Intel Core i5 2500K / AMD FX 6350 Ekran kartı: NVIDIA GeForce GTX 660 2 GB / AMD Radeon HD 7850 2 GB RAM: 8 GB İşletim sistemi: Windows 7 / 8 / 10 (Yalnızca 64 bit) DirectX: 11

En Fazla sistem gereksinimleri:

İşlemci: Intel Core i5 4590 / AMD FX 8350 Ekran kartı: NVIDIA GeForce GTX 970 4 GB / AMD Radeon R9 290X 4 GB RAM: 8 GB (Çift kanal) İşletim sistemi: Windows 7 / 8 / 10 (Yalnızca 64 bit) DirectX: 11

Starlink: Battle for Atlas Digital Edition nasıl ücretsiz alınır?

ubisoft starlink battle for atlas

Bu bağlantıdan kampanya sayfasına erişin. “Şimdi Kaydolun” butonuna tıklayın. Ubisoft hesabınıza antre yapın. Hesabınız yahut yeni bir hesap oluşturun. Hediyeniz Ubisoft hesabınıza otomatik olarak eklenecek. Anekdot: Oyunu Ubisoft Connect uygulamasında bulunan “Ubisoft’un Mutlu Tatiller Hediyesi” sekmesinden de kütüphanenize ekleyebilirsiniz.

Comments
To Top