Haber

Ubisoft, Bu Hafta Verdiği 248 TL Değerindeki Oyun ve DLC’leri Yeniden Ücretsiz Yaptı

Ubisoft, Bu Hafta Verdiği 248 TL Değerindeki Oyun ve DLC'leri Yeniden Ücretsiz Yaptı

Genelde her yılın sonunda, bir sonraki yılın gelişi kutlanır ve millet gelecekten beklentilerini, umutlarını tazeler. Bu yıl daha fazla 2020’nin en sonunda bitiyor olması kutlanıyormuş gibi gözükse de yeni yıl coşkusu devam ediyor.

Ubisoft da kendi platformundan bu coşkuya müşterek almak için oyunseverlere bir sürpriz hazırlamıştı. Buna kadar Ubisoft mağazasına antre yapan kişilere her gün ayrı bir oyun veya oyun içi içerik armağan ediliyordu.

Kaçıranlar için yeni baht

bundle ubisoft

Ubisoft’un yeni sunduğu fırsat sayesinde, bu hafta kaçırdığınız herhangi bir içeriği bitmiş ücretsiz olarak edinebiliyorsunuz. Diğer Taraftan, bu fırsattan yararlananları bir de sürpriz bekliyor. Hediyelerin hesaplara yansıması başlıca fazla kısa sürede gerçekleşse de Ubisoft bu sürenin 1 haftayı bulabileceğini söylüyor.

Kampanya dahilinde oyuncuların ücretsiz olarak hesaplarına ekleyebilecekleri 3 öbür oyun bulunuyor. Bu oyunlar Trials Rising Standart Edition, Starlink: Battle for Atlas Digital Edition ve Anno 1701 History Edition olarak açıklanmıştı.

Ubisoft paketi keza Assassin’s Creed: Valhalla ve daha pek çok oyunda da oyun deneyimini zenginleştirecek oyun içi içeriklere bedava olarak erişebilmeyi olası kılıyor. Oyun içi eşyalar sitede Assassin’s Creed® Valhalla için Seafarer Settlement Paketi ve Eivor’un Bayek kıyafeti,  Watch Dogs®: Legion için Power Suit kıyafeti ve Ubisoft Maskesi ve Hyper Scape™ için Nahari’nin Sörfçü hediyesi olarak listeleniyor.

Oyunları nasıl edinebilirim?

uplay

Ubisoft’un bedava içeriklerini elde etmek için ilk kez bir Ubisoft hesabınız olması gerekiyor. Bu hesabı da internet sitesinden bedava olarak dakikalar içerisinde açıp hemen Ubisoft oyunlarının keyfini çıkarmaya başlayabiliyorsunuz.

Oyunları almak için ise tek yapmanız gereken, hesabınıza antre yaptıktan daha sonra bu bağlantıya gitmek. Bu Nedenle toplam değeri 247 TL’yi aşan oyunlara ve öteki ek içeriklere bedava şekilde sahip olabilirsiniz. Gelecekteki ücretsiz oyunlar için bizi peşine düşüp takip etmeye devam edin.

Comments
To Top