Haber

Ubisoft, 89 TL Değerindeki Trials Rising’i Ücretsiz Yaptı

Ubisoft, 89 TL Değerindeki Trials Rising'i Ücretsiz Yaptı

Oyun servis platformları arasındaki rekabet son yıllarda gittikçe kızışıyor. Büyük firmaların birçok, kendilerini rakiplerinden öne içeri almamak ve kazançlarını arttırmak için kendi platformlarını sundu. Bu platformlarda sık sık bedava oyunlar oluyor.

Ubisoft da kendi çevrimiçi oyun platformu Ubisoft Connect üzerinde Happy Holidays adlı bir kampanya başlattı. Bu kampanyada firma her gün yeni bir oyunu bedava veriyor. 17 Aralık’ta verilen bedava oyun da 89,00 TL değerindeki Trials Rising oldu.

Trials Rising Nasıl Bir Oyun?

Trials Rising oyununda yaptıklarımızı fazla basite indirgeyerek anlatırsak motosiklet tepesinde oradan oraya atlıyoruz. Natürel oyun sahiden bu kadarla kısıtlı değil. Dünyanın dört bir yanına ikonik mekanlarda yarışları kazanmaya çalışıyoruz. 

Oyunda illa rekabet etmek istemeyen, değişik bir deneyim arayanlar için de Tandem Motor adı bahşedilen bir nitelik bu oyunda karşımıza çıkıyor. Bu ilginç ve eğlenceli modda iki birey bir motoru denetleme etmeye çalışıyoruz. 

Cadde arasında yarışmalarla başlayan kariyerimizde bir noktada dünyaca meşhur bir yıldız oluyor, en büyük yarışları kazanıyoruz. Oyunda 10 binden fazla parça olması da her motorun kendine özel olabilmesini sağlıyor.

Trials Rising Sistem Gereksinimleri

trials rising

En Az:

İşletim Sistemi: Windows 7/10 (64 bit only) İşlemci: Intel Core i5-2400, AMD FX-4100 Bellek: 4 GB RAM Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 650 Ti or AMD Radeon HD 7770 DirectX: Sürüm 11 Depolama: 23 GB kullanılabilir bölge

Önerilen:

İşletim Sistemi: Windows 7/10 (64 bit only) İşlemci: Intel Core i5 3470, AMD FX 6100 Bellek: 8 GB RAM Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 760 or AMD Radeon R9 270X DirectX: Sürüm 11 Depolama: 23 GB kullanılabilir bölge

Oyunu kütüphanenize nasıl ekleyebilirsiniz?

trials rising

Oyunu UPlay kütüphanenize eklemeniz oldukça kolay. Daha önce açmadıysanız kendinize bir Ubisoft Connect (UPlay) hesabı açıyorsunuz. Sonrasında da bu linke tıkladığınızda oyun kütüphanenize eklenmiş oluyor. 

Önümüzdeki günlerde Ubisoft, Connect üzerinden yeni oyunları armağan ettikçe biz de sizlerle paylaşacağız. Bu dönemde ayrıca platformda devam eden indirimlere de bakabilirsiniz.

Comments
To Top