Haber

Ubisoft, 19 Aralık’a Kadar Her Gün Ücretsiz Oyun ve DLC Dağıtacak

Ubisoft, 19 Aralık’a Kadar Her Gün Ücretsiz Oyun ve DLC Dağıtacak

Geçtiğimiz günlerde sizlerle paylaştığımız bir haberimizde, Epic Games‘in yılbaşına kadar 15 gün boyunca, her gün bir oyunu ücretsiz olarak dağıtacağından bahsetmiştik. görünürde yılbaşında oyuncuları düşünen tek platform Epic Games olmayacak. Video oyun sektörünün önemli isimlerinden Ubisoft da benzer bir adım atarak, oyuncuların yüzünü güldürmeye çalışacak.

Ubisoft’un yaptığı açıklamalara tarafından şirket, bugünden 19 Aralık tarihine dek her gün, yeni bir ücretsiz içerik ya da oyun ile karşımıza çıkacak. Dünya genelindeki bütün oyuncuların katılabilecekleri bu kampanya kapsamında oyunculara, oyunların yanı sıra oyun içi içerikler de sunulacak. Mesela bugünkü kampanyada, şirketin en yeni oyunlarından olan Assassin’s Creed: Valhalla için bir takım özel içerikler sunuluyor.  Üstelik oyuna sahip olmasanız da bu özel içerikleri, Ubisoft kütüphanenize ekleyebiliyorsunuz.

Assassin’s Creed Valhalla’nın ücretsiz içerikleri, lahza itibarıyla alınabiliyor

Assassin's Creed Valhalla

Ubisoft’un başlattığı kampanya kapsamında sunulan Assassin’s Creed: Valhalla özel içerikleri, lahza itibarıyla alınabiliyor. Bu bedava içerikler arasındaysa özel bir kostüm ile bir şahsiyet kuvvetlendirme paketi yer alıyor. Bu sayede Assassin’s Creed: Valhalla’yı çok daha özel bir karakter tasarımıyla oynayabileceksiniz.

Ubisoft’un kampanyasına nasıl katılacaksınız?

Burada bulunan kampanya sayfasına erişin. “Şu Anda Kaydolun” butonuna tıklayın. Ubisoft hesabınıza giriş yapın. Eğer hesabınız yahut bir hesap açın. Hediyeniz, Ubisoft hesabına otomatik olarak eklenecek.

Ubisoft kadar yapılan açıklamalarda, kampanya kapsamında hangi oyun ve içeriklerin bedava olarak sunulacağı açıklanmadı. Haliyle bu kampanyadan kullanmak için her gün, yukarıda bıraktığımız bağlantıya erişmeniz gerekecek. Fakat mesele bedava oyun ve Ubisoft olduğunda, bu kampanyanın kaçırılmaması gerektiğini şimdiden açıklama edebiliriz.

Comments
To Top