Haber

Twitch Yayıncısının Kafa Karıştıran Ayna Numarası Viral Oldu

Twitch Yayıncısının Kafa Karıştıran Ayna Numarası Viral Oldu

Dünyanın en büyük canlı yayın platformlarından bir olan Twitch’te standart sohbet veya oyun yayınlarından öbür içerikleri genelde yalnızca “büyük” yayıncılarda görebiliyoruz. Fakat Turkee Durkee adlı bir Twitch kanalı, düşük bütçelerle de öbür ve eğlenceli içerikler üretilebileceğini kanıtlar nitelikte.

 Yeşil perde kullanarak farklı alanlara yönlendirilmiş optik oyunlar(!) gerçekleştiren Turkee Durkee’nin bir yeşil perde, ayna ve hızlı bir sahne geçiş kullanarak gerçekleştirdiği son numara, az önce sadece 1000 takipçisi olan kanalın viral olmasını sağladı. Numarayı açıklamadan önce; buraya tıklayarak Turkee Durkee’nin viral videosunu izleyebilirsiniz.

turkee durkee

Videonun başlangıcında yayın herzamanki akışında devam ederken minik bir atlama gerçekleşiyor ve bu andan itibaren aynadaki yansımanın da hareket edip konuştuğu bir video izlemeye başlıyoruz. Video son erdiğinde bir atlama daha gerçekleşiyor ve Turkee Durkee, arkasını dönerek aynayı alıp götürüyor.

Ama bu numara, Turkee Durkee’nin viral olan tek Twitch videosu değildi. Nispeten ufak bir kanala sahip olan yayıncı, daha önce de yeşil perdeden faydalanarak yayınında eğlenceli anlar ortaya koymuştu. Turkee Durkee’nin kendi yayınını basarak kendini vurduğu ve kendi yayınına kendi olmadan devam ettiği(!) viral videosuna buradan ulaşabilirsiniz.

Twitch yayıncılarına toplamda 30.000 TL bağışta bulunduğumuz video

Comments
To Top