Haber

Twitch her 24 saatte bir PogChamp’ın yüzünü değiştirecek

Twitch her 24 saatte bir PogChamp'ın yüzünü değiştirecek

Twitch, popüler PogChamp ifadesini, dayandığı kişi olan Ryan “Gootecks” Gutierrez’den birkaç gün önce, Kongre Binası’ndaki ayaklanmanın ardındaki daha pozitif mafya şiddetini özendirme eden bazı tweetler yayınladıktan sonra kaldırdı. bununla birlikte PogChamp’ın ruhu yaşayacak: Bugün Twitch, bugünden itibaren her 24 saatte bir ifadenin ayrı sürümleri aralarında geçiş yapacağını duyurdu.

Ne var biliyor musun? 2021’i birlikte çözme ruhu namına, şimdilik sadece onunla başlayalım!

Bugünden itibaren her 24 saatte bir yeni bir PogChamp’a hazırlanın. https://t.co/R16EyASsFx

— Twitch (@Twitch) 8 Ocak 2021

PogChamp’ın popüler olmasının nedeni, sitenin küresel hype ifadesi olmasıydı: Twitch, insanların sohbette pohpohladığını gördüğünüzden muhakkak olabilirsiniz. Yazar (ve bütün açıklama, arkadaşım) Ryan Broderick’in çok iyi haber bülteni Garbage Day’de belirttiği gibi, Twitch’in PogChamp ifadesini kaldırması olasılıkla siteyi gerçekte başlıca akıntı haline getirme hizmetiydi.

Broderick, “Bunun diğer büyük kısmı, bir şirket olarak Twitch’in uzun vadeli hedefinin, oyuncular için bir ESPN olarak itibarını adamakıllı boş yere çıkarmasıdır” diye yazıyor. “Dolayısıyla PogChamp fiyaskosu temelde Twitch için mükemmel – artık Gutierrez ile ve temsilcilik ettiği oyun yanlısı topluluğun açıklanmış toksik türü içindeki her şeyle ahenkli olmadıklarını belirten küçük bir değişim.”

Twitch’in reel anlamda esas akıntı alaka düzeyine dürüst ilerlemesi 2020’de başlamadı ve genelde içeride geçirilen bir sene sitenin oraya taşınmasına yardımcı oldu. Twitch’in bu hedeflere ulaşmaya başladığının ola ki de en büyük galibiyeti – ve en zinde sinyali – Delege Alexandria Ocasio-Cortez’in (D-NY) Twitch’in en büyük yıldızlarından bazılarıyla yaptığı yayınlama, sitenin şimdiye kadarki en büyük kişisel yayınlarından biri oldu. görüldü. Twitch etkisi ile başlıca akıntı etkisi arasında bir ayrım olduğu fikri, AOC’nin akışı karardığında buharlaştı. (O zamandan beri, internet konusunda bilgili kongre üyesi İlhan Omar (D-MN), Aramızda all-star yayıncılardan oluşan bir oyuncu kadrosuyla yayın yaptı.)

Açıklama için Twitch’e ulaştım ve bunu güncelleyeceğim geri duyduğumda öykü.

PogChamp öldü. Fazla yaşa PogChamp.

Comments
To Top