Haber

Twitch, Dünyaca Ünlü Futbolcu Neymar Jr.’ı Banladı

Twitch, Dünyaca Ünlü Futbolcu Neymar Jr.'ı Banladı

Bilhassa oyunlar söz konusu olduğunda dünyanın en popüler naklen yayın servisi konumunda yer alan Twitch, bünyesinde pek fazla popüler yayıncı barındırıyor. Twitch’teki ola ki de en meşhur yayıncı ise dünyanın dört bir yanındaki futbolseverlerce tanınan Brezilyalı futbolcu Neymar Jr.

Öyle çok futbol otoritesi kadar CR7 ve Messi’nin hemen arkasında dünyanın kabiliyetli üçüncü futbolcusu olarak gösterilen Neymar’ın Twitch kariyeri ne eyvah ama artı uzun sürmedi ve Twitch, yıldız futbolcunun kanalını banladı.

Neymar’ın Twitch’e geri dönüp dönmeyeceği bilinmiyor

twitch neymar jr.

Şu an için Neymar’ın Twitch’deri niçin banlandığı bilinmiyor. Tahminler, Neymar’ın yayınlar sırasında müzik telifine takıldığı ve lisans ihlali gerçekleştirdiği için kanalının kapatıldığı yönünde. yine de demin bu konuda bir devlete ait tanımlama üretilmiş yok.

Lahza itibarıyla Neymar’ın Twitch kanalına giriş yaptığınızda “Üzgünüz. Bir vakit makinesine sahip değilseniz bu içerik artık ulaşılamaz demektir.” uyarısıyla karşılaşıyorsunuz. Neymar’ın Twitch’e geri dönüp dönemeyeceği ise henüz bilinmiyor.

Streamerbans.com web sitesini ziyaret ettiğimizde Neymar’ın 13 saat önce banlandığını görüyoruz. Şu lahza için Neymar’ın daimi olarak mı yoksa geçici olarak mı ban yediği bilinmediğinden kanalın ne süre açılacağına dair bir data bulunmuyor.

Comments
To Top