Haber

Twitch, 2020’yi şimdiye kadarki en büyük rakamlarıyla kapattı

Twitch, 2020'yi şimdiye kadarki en büyük rakamlarıyla kapattı

Twitch iyi bir 2020 geçirdi. Faaliyetler sanaldı; halk müziği içeride kaldı. StreamElements ve Arsenal.gg’nin en son raporuna kadar, naklen yayın sitesi geçen sene izlenen 17 milyar saati yakalamayı başardı; bu, 2019’un 9 milyarından yüzde 83 daha yüksek. Atlama Twitch ile sınırlı değildi; Facebook Gaming ve YouTube Gaming de geçen sene en iyi rakamlarını yayınladı.

“Twitch, YouTube ve Facebook’un hepsi, izleyici trafiğinde büyük sıçramalar yaşadı. Bu, Twitch’in Ekim’den Aralık’a değin sırt sırta 3 kilometre taşına ulaşması ve 1,7 milyar saat gibi rekor bir rekor kıran son ay, ”diye yazıyor StreamElements CEO’su Doron Nir. YouTube için bu, 2020’de 10 milyar saat izleme anlamına geliyordu; Facebook Gaming, yüzde 166 artışla 3,59 milyara ulaştı.

Salgın, naklen yayın akışına şimdiye kadarki en iyi yılını yaşattı. Yayıncılar konut isimleri haline geldi ve basında ses getirdi. Oyun oynamak ve internetin geri kalanı arasındaki engeller, özellikle Fall Guys ve en önemlisi Aramızda gibi oyunların başarısızlığıyla (her iki oyun da yıl ardına kadar Twitch’in en çok izlenen 10 listesinde yer almamış olsa da) kırılmış gibi görünüyordu. ).

Muhtemelen geçen sene en önemli yayın anı, Temsilci Alexandria Ocasio-Cortez (D-NY), Between Us’un bazı arsız oyunlarını oynamak için Twitch’in gökkubbesindeki yıldızlardan bazılarına katıldığında gerçekleşti. Yayını, site genelinde rekorlar kırdı: Ocasio-Cortez, 435.000 izleyiciyle zirveye ulaştı ve bu, Twitch’teki tüm zamanların beşinci en büyük kişisel akışı için yeterince iyi. 2021’de yayınlama akışına ne olacağını bakmak heyecan verici olacak.

Comments
To Top