Haber

Turkcell, Teknolojik Ürünlerin Satıldığı ‘Turkcell Pasaj’ı Kullanıma Sundu

Turkcell, Teknolojik Ürünlerin Satıldığı 'Turkcell Pasaj'ı Kullanıma Sundu

Türkiye’nin köklü mobil operatörler şirketlerinden Turkcell, e-ticaret işine girdi. Gerçekte bir süredir kendi internet sitesinden satmak yapan şirket, bundan böyle bir pazar yeri sahibi oldu. “Turkcell Pasaj” olarak isimlendirilen dijital platform, tıpkı Hepsiburada veya Trendyol’un mantığında çalışıyor. Kullanıcı, platformun internet sitesi üzerinden aradığı teknolojik ürüne ulaşabiliyor.

Turkcell, daha önceki dönemde kendi ürünlerini satan bir mağazaya sahipti. Ancak Turkcell Pasaj, yalnızca Turkcell’in satış yapacağı bir mecra olmayacak. Teknolojik mahsul satışı yapan öteki satıcılar da bu platforma dahil olup, bu platformu kullanan tüketicilere ulaşabilecekler. Bu da sektör için güzel bir rekabet ortamı yaratmış olacak.

Turkcell Pasaj’ın genel tasarımı işte böyle görünüyor

Turkcell Pasaj

Turkcell Pasaj’da zeki telefon, bilgisayar, tablet, televizyon, kulaklık, elektrikli ev aletleri, sağlık durumu ve bireysel bakım ürünleri ile oyuncu ekipmanlarına ve hatta oyunların somut sürümlerine bile erişilebiliyor. Değişik kampanyalar da sunan Turkcell Pasaj, kullanıcıların dikkatini çekmeyi başaracak bir platform haline gelebilecek potansiyele sahipmiş gibi duruyor.

Turkcell Pasaj’ın kullanıcı çekecek özelliklerinden bir tanesi, esnek ödeme imkanı sunulabiliyor oluşu. Örneğin bir kullanıcı, bu internet sitesi üzerinden satın aldığı bir ürünün bedelini, kredi kartıyla veya Turkcell faturasına ekleme yaparak ödeyebiliyor. Ayrıca bir tüketici, Turkcell Pasaj’dan satın aldığı bir ürünü benzer gün teslim alabiliyor veya beklememek için Turkcell mağazalarına kullanım yapabiliyor. Turkcell, hizmetin ilerleyen süreçte “Dijital Operatör” isimli uygulamaya da entegre edilebileceğini söylüyor. Turkcell Pasaj’a erişmek isterseniz, burada bulunan bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Comments
To Top