Haber

Türk Youtuber 3.3 Milyar İzlenme İle Youtube Tarihine Geçti!

Türk YouTuber çocuklara yönelik yayımladığı bir video ile 3 milyar 333 milyon izlenmeye ulaştı. Bu izlenme verileri ile YouTube’un güncel olarak en fazla izlenen ilk 10 videosu arasında yer aldı.

İlyas Ay isimli Youtuber Rusça ve Türkçe olarak çocuklar için oluşturduğu içeriklerle başarıya ulaşan isimlerden bir tanesi. Yalnızca Türkiye’de değil tüm dünyada büyük bir izleyici kitlesine sahip olan İlyas Ay Rusça dilli YouTube kanalında yayınladığı bir videosu tam olarak 3.333.838.974 izlenme sayısı ile başarılarına yenisini eklemeyi başardı. Söz konusu video yaklaşık 3.34 Milyar izlenme oranı ile YouTube’un en çok görüntülenen 10 videosundan bir tanesi oldu.

Türk YouTuber 15 Milyon Aboneye Ulaştı!

İlyas Ay

“Çiftlikte rengarenk yumurtalarla renkleri öğreniyorum” isimli videosunu yaklaşık 2 buçuk yıl önce yayınlayan İlyas Ay çok kısa bir sürede inanılmaz bir izlenme oranına ulaştı. Rusça video en çok izlenen videoların yanı sıra en kısa sürede en fazla izlenen video olmayı da başardı. Sahip olduğu videonun bu denli izlenme sayısına ulaşması karşısında büyük şaşkınlık yaşadığını ifade eden İlyas Ay’ın yaklaşık 15 milyon abonesi bulunuyor.

İlyas Ay tarafından oluşturulan videonun Türkçe versiyonu ise Miroşka TV isimli YouTube kanalında bulunuyor. Bu videoda toplam 230 milyon izlenmeye ulaştı. YouTuber’ın yayımladığı diğer videoların bu kadar fazla ilgi görmediği ise gözlerden kaçmadı.

Söz Konusu Video:

Comments
To Top