Haber

Türk Yapımı RPG Oyunu ‘Animal Rescuer’, Yüzde 35 İndirimle Steam’de Yayınlandı

Türk Yapımı RPG Oyunu 'Animal Rescuer', Yüzde 35 İndirimle Steam'de Yayınlandı

Kocaeli merkezli bir oyun geliştiricisi olan Turquoise Revival Games, yeni oyununu Steam üzerinden yayınladı. “Animal Rescuer” isimli bu oyun, bugüne değin alıştığımız türlerden farklılığıyla uyarı çekerken, şirketin gelecek vadettiğini de gözler önüne seriyor. Peki 5 Ocak tarihine dek yüzde 35 indirimle satın alınabilen Animal Rescuer, oyunculara neler vadediyor?

Animal Rescuer, temelinde bir açık dünya oyunu. Oyunun genel yapısı RPG ile birleştiren geliştirici ekip, ortaya oldukça dikkat çekici bir üretim çıkarmış. Genel anlamda sevimli hayvanlara asistan olmaya çalıştığımız oyunda verilen görevleri yerine getirmemiz, heybetli savaşlara da katılmamız isteniyor. Tek oyunculu oyunun Türkçe yemek listesi ve daha aşağı yazı desteği de bulunuyor.

Animal Rescuer, yüzde 35 indirimle satın alınabiliyor

Animal Rescuer

Animal Rescuer geliştiricileri, oyunun demo sürümünü de ücretsiz olarak Steam’de yayınladılar. Bu sayede oyuna bir talih vermeden önce Animal Rescuer’la ilgili detaylı data sahibi almak isteyen oyuncular, önce bu demo sürüme erişebiliyorlar. Oyunun beğenilmesi durumunda da an itibarıyla 35 indirimli satılan oyuna, 16.25 TL karşılığında sahip olunabiliyor. Oyunun bayağı fiyatıysa 25 TL olarak belirlendi.

Türk geliştiriciler kadar tasarlanan oyunun sistem gereksinimleri de fazlasıyla mütevazı. 4. cins Intel Core i5 işlemcinin, 8 GB RAM’in, NVIDIA GeForce GTX 750 ekran kartının bulunduğu bilgisayarlar, bu oyunu en yüksek ayarlarda oynayabiliyorlar. Oyun, bilgisayarınıza yüklendiğinde ise 9 GB yer kaplıyor.

Animal Rescuer

Turquoise Revival Games tarafından Steam üzerinden yayınlanan Animal Rescuer’a erişmek isterseniz, burada yer alan bağlantıyı kullanabilirsiniz. Keza oyunun demo sürümü için de burada yer alan bağlantı işinizi görecektir. Oyunu deneyimledikten sonradan fikirlerinizi bizimle paylaşmayı unutmayın.

Comments
To Top