Haber

Türk Tasarımcıdan, Android 12 İçin Benzersiz Özellikler Sunan Konsept Tasarım (Video)

Türk Tasarımcıdan, Android 12 İçin Benzersiz Özellikler Sunan Konsept Tasarım (Video)

ARA SIRA hazırladığı konsept tasarımlarla haberlerimize konu olmayı başaran Türk Tasarımcı Kamer Kaan Avdan, Android 12 için konsept bir inşa oluşturdu. Android ekosisteminin genel görünümü bitmiş aşağı değiştiren Avdan, kullanıcılara özgün bir deneyim sunulabileceğini düşünüyor.

Avdan, Android 12 ile birlikte mesajlaşma ekranlarından tutun, çoklu atama yöneticisine dek aklınıza gelen her şeyi değiştirdi. Özellikle de Mesajlar uygulamasına eklediği kişi sabitleme özelliğiyle ön plana meydana çıkan konsept tasarım, daha önceden çözülmüş ve hala kapatılmamış olan uygulamaların da daha ayrıntılı bir şekilde görüntülenebilmesini sağlıyor. Üstelik bir kullanıcı, çoklu tahsis yöneticisinde artık uygulamaları kapatmaktan fazla daha fazlasını yapabiliyor.

Türk tasarımcının Android 12 tasarımı işte böyle görünüyor

Android 12 konsept tasarım

Türk tasarımcı, Android 12’yle birlikte aynı anda iki uygulamanın da kullanılabileceğini düşünüyor. Böylece fazla tüketici için çoklu pencereler, kritik bir yük talep ediyor olsalar da geliştiriciler, şu lahza için bu yönde bir alıştırma yapmadılar. Hem Avdan’a kadar Android 12’yle karanlık mod kullanan tüketiciler, duvar kağıtları konusunda da daha artı kontrol imkanına sahip olabilecekler.

Avdan, bugüne değin oluşturduğu konsept tasarımlarla tüketicilerin beğenisini kazandı. Daha önce Windows 7, Windows 20 ve macOS için değişik konsept tasarımlar yaratıcı Avdan, Android 12 konseptiyle de adından söz ettirmeyi başaracak gibi görünüyor.

İşte Android 12 için oluşturulan konsept tasarım

Comments
To Top